R

Търся производители на БИО и ЕКО плодове и зеленчуци

Здравейте, Търся производители в добричка област на БИО и ЕКО плодове и зеленчуци със с...

287 0
F

Каква е субсидията за био люцерна?

likatap11: Мен ме е страх само като пръскат другите и да не отива на моита нива нищо друго

6479 6
V

bio tor

prodavam bio tor 60 leva kubik s analiz telefon 0884567409-desislava donkova 150 kubika...

65 0
B

Обменяме лимец за всякакви други екологични храни.

Здравейте, ние сме Сдружение Благодаря в обществена полза и от години отглеждаме древното...

65 0
Z

Има ли потенциал технологичния парник?

Здравейте Обмислям разработване на система "домашен парник" от рода на: http://www....

1292 0
N

Търся био-производител

Здравейте, Tърсим био-производител, който да ни даде интервю за стартиращ блог на орга...

114 0
F

Гранулированное 100% органическое удобрение из куриного помета/Granulated chicken manure

Приглашаем к сотрудничеству поставщиков органических удобрений. Мы являемся производителям...

50 0
U

Течен органичен тор Унистим

Здравейте колеги, с наближаване на пролетните пръскания на житните култури, искаме да В...

55 0
A

Колеги искам да ви предупредя за некоректност на фирма!!!

Miro11: Мръсни гадини Трябва да има раздел във форума ,примерно 'Некоректни Търговци', или...

2205 2
M

Сключване на договор със сертифицираща фирма за био растеневъдство

Milens: Пушка нямаш ли? (По възможност ДВУцевка..,за по-реалистични усещания.)

3993 15
J

Сертифицирани био кравеферми в България - дайте информация!

Здравейте, интересува ме колко точно са сертифицираните био кравеферми в България и ако ня...

2382 0
J

БИОЛОГИЧНО ОТГЛЕЖДАНЕ НА ТРАЙНИ НАСАЖДЕНИЯ.

komoss: Стопанството ни е сертифицирано за биопроизводство, вкл. трайни насаждения. Като агроном м...

4804 7
I

Може ли да даде някаква информация за отглеждане на БИО Лешник?

Здеавейте, някой може ли да даде някаква информация за отглеждане на БИО продукти и по-точ...

1700 0
E

Къде да намеря инфопмация за производители на био грозде?

ji4kajiqta: Здравейте Миро 78. Пиша ви защото узнах че се занимавате с отглеждане на лоза сорт Велика....

1934 2