От къде да купя пчели и хубави кошери

• I
    Колеги от къде мога да си купя пчели или кошери и как варвят цените???
  • П
    Здравейете не разбирам от пчели и от пчеларство,но моят баща имаше.За съжаление той почина и последното му желание за любимите му пчелички беше да ги продадем на някой да ги гледа.Въпроса ми е дали бихте ми каьали каква е разликата в кошерите долен корпус и кошер с горен корпус
  • L
    Зависи от модификацията и системата на кошера - от 160 до 200 лв. със семейството.
  • V
    Пчелни Отводки 5 рамки 100 лв. 0895014603 Област Варна,Община Дългопол, Село Рояк.
  • A
    kolegi DA ZNAETE NIAKOI DA PRODAVA P4ELNI SEMEISTVA S KO6ERI ?
  • V
    Колега, не се похвали на каква цена взе кошерите и на каква пчелите. не се похвали как беше първа кръв(първото ужилване и първия мед - трябва да си вадил вече) пиши да споделим опит
  • в триград и ма
  • Някои знели в кои регион има гнилец ако знае моля да каже, говорисе за Плевен и Ловеч но нее сигорно.
  • Знам това за декарите беше за данчев...
  • J
    не ти трябват 10 дк бе човек,за 50-100кошера са достатьчни и 2 дк УСПЕХ
  • V
    изкарай във салкъмова гора на припек до обяд после на сянка
  • D
    Та значи аз ще започна с 10 или 15 още незнам колко 10 са поръчани макар , че малко скъпо идват ... но са чисто нови ... за момента не ми е да права пари от това , просто ми казаха , че е по добре за дръвчетата ... защото покрай оградата преди 4 години насадихме 200 дръвчета ... А за двора ... да в населено място е в стопански двор ... но то от тези 20 декара само 10-тина са свободни всичко друго е застроено...
  • J
    колега с 3 кошера ще се разочароваш,почни поне с 15 -20 че да се радваш и на някой лев
  • D
    Бреее ,какъв е този двор с 20декара? В населено място ли е? Както и да е пожелавам Ви успех в развъждането [:bee:] [:bee:] [:bee:] [:bee:] [:bee:]
  • голямо хвалене
  • здравейте и от мен ... на мен тази седмица ми пристигат първите 3 кошера... ще почвам леко полека да ги завъждам ... [:bee:] ако има някой който е от софия или околията и продава да се обажда ... пчелите за сега ще са ми просто хоби ... пък и 20 декара двор ... непречи да има някоя друга ... [:bee:] [:bee:] [:bee:]

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта