Полезно ли е подхранването със захарен сироп през пролетта?

• Б
    Колеги, миналата година почина бащата на съседа, а човекът има няколко кошера. Момчето на съседа е в града. Помолих го да се опитам да запазя кошерите. Какво ще ме посъветвате, да ги подхраня ли със захарен сироп през пролетта?
  • Б
    Зелена чушка ли? За какво говорите как ще помогне тя
  • С
    Да. А ако добавите и една зелена чушка в него това ще ви помогне да подобрите развитието на пчелното семейство.
  • M
    Зависи от много неща. Например в моя район си трябва. Даже не чакам да дойде пролетта. Започвам да похранвам със сироп още в края на февруари.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Идеи за защита на кошерите

Трифон: Преди време четох за един кошер , който беше снабден със защитна система. Май го представи...

96 1

Какви са изискванията за пчелин?

Здравко: Здравей! Тук можеш да прочетеш полезна информация - https://www.naas.government.bg/bg/...

161 1

Осиротяло семейство

OSZ: Ако е станало търтовка ще има търтеево пило.... Аз бих ги смесил като ги напръскам с разре...

114 2

Имам едно въпросче

alex93: izvinqvam se za latinicata prosto nqmam kirilica! Kolega kato cqlo nqma znachenie dali sh...

655 4

Използване на йод

Здравейте! Бих се радвал ако всеки сподели мнението си за иползването на йод как, кога и...

854 0