D

Голямата смъртност при пчелите в началото на 2013

ecoworld: Какво се случва с пчелите ? в събота 13.04.13 направих преглед на пчелите имаха лентички,п...

3605 5
M

На какво се дължи да имам умрели пчелни семеиства

stef: Наистина-Параграф 22!Какво правя в този случай-освен молбите?

10825 8
C

Отглеждане на Еводия в България

platans: Здравейте, ние отглеждаме и продаваме еводия В интернет ще ни намерите на: http://p...

17073 2
C

Пчеларството като основен доход-необходими познания и средства

beckham: и аз искам да се занимавам с пчеларство и съм нов в занаята .да питам приполиса как се съ...

7898 8
K

Кошери - дълбоко дъно

ecoworld: Приятел ако искаш направи темата общ чат за пчели,мислех аз да правя но не направих,по тво...

8979 1
N

Сезонна работа в САЩ Пчелари

Работодател – King Bee Apiary`s Населено място – Lake Isabela,CA Начална/крайна дата – 0...

108 0
M

Риган и лавандула - насаждение в помощ на пчелите

sveti_eva: Лавандулата е капризна..тя иска и слънце и вода..и на на всяка почва вирее..Ригана и същия...

5844 5
D

Рояци и кошери

pchelaria: Извинявам се ако тук не е мястото за това но изках да кажа че продавам 3 пчелни кошера д...

14300 22
E

Производство на пчелни майки

kchausheva: Здравейте .От скоро имам пчели и искам да се пробвам да си направя пчелни майки .Ако може...

3776 1
N

Пудра захар за подхранване на пчели

Maya_the_bee: С готовата пудра захар веднага се сещам за поне 2 проблема: 1. Най-вероятно в нея има н...

28656 22
G

Пудра захар и локум за пчелите

Продавам пудра захар и локум на много изгодна цена идеална за пчелите . гр. Г. Оряховица т...

2340 0
Z

Пчелни отводки по НПП

milen251: zmej v raiona na Lovech ima edna duzina maikoproizvoditeli

7023 8
S

Цени на захарта в обявите по интернет

Maya_the_bee: Всеки решава сам - има моменти, в които захарта е по-евтина и обратното. Общо-взето, фабри...

15288 14
C

Във какви гори пчелите правят манов мед?

cvetko: napravil sam vtora tema zashtoto mi predlagat dabova gora no mi kazvat che e sas raznovidn...

1966 2
C

pchelari pomognete

iskam da stana pchelar no nqmam nikakav opit i ptaktika v zanaqta nqkoi ot vas oko moje da...

999 0