C

Какъв доход носи един кошер, при добра и лоша година

Мария: Здравейте, гледам 10 кошера в двора на село .Има ли изисквания до колко кошера може да са...

144090 36
S

За пчелите и хората - ще се откажете ли от третиране с пестициди?

hristina55: Ако не мислим за бъдещето на пчелите, то тогава ние не мислим и за нашето бъдеще.

7334 34
I

От къде да купя пчели и хубави кошери

Юлия Павлова: Не съм отглеждала до сега пчели но имам голямо желание, първоначално искам да закупя някой...

66330 27
D

Как да се преборя с вароатозата при пчелите?

Ianev: Аз съм го ползвал. Взех го от Добрич миналата година но третирах с него есен защото активн...

21328 22
N

Пудра захар за подхранване на пчели

Maya_the_bee: С готовата пудра захар веднага се сещам за поне 2 проблема: 1. Най-вероятно в нея има н...

28643 22
D

Рояци и кошери

pchelaria: Извинявам се ако тук не е мястото за това но изках да кажа че продавам 3 пчелни кошера д...

14294 22
G

Хапчета за кошери THYMO-VARO-SAN

Георги: Три години третирам със Супер стрийт сръбски лентички,дано не бъркам името,нямах никакви з...

14154 18
C

Как да се грижа за 20 отводки?

8912: здравеи млад пчелар сам имам 4 кошери и на 4 от питите има пити на другите 6 немат билими...

27558 16
V

Мисля да се занимавам с пчеларство

: Търся 2-3 кг пчелен клей/прополис/! Тел: 041351411 Неделчо

10965 15
S

Цени на захарта в обявите по интернет

Maya_the_bee: Всеки решава сам - има моменти, в които захарта е по-евтина и обратното. Общо-взето, фабри...

15286 14
S

Восъчен молец по пчелните пити - избор на препарат

Гинчо: При изпаряване мравчената киселина е по тежка от въздуха и пада надолу. Затова против варо...

21300 12
G

Лястовици ловят пчелите ми

izhel: Това, което споделяте е интересно. За пръв път чувам лястовици да се хранят с пчели. По пр...

6039 12
D

Как се боядисват нови кошери?

bilkobegins: Бои на водна основа за нови кошери. Малко поразредени с вода. На две ръце, без полагане на...

7983 9
L

Каква е пазарната цена на кошер?

kikobe: Здравейте, търся да закъпя кошери с пчелни семейства от Благоевградска област пишете на ли...

27276 9
M

На какво се дължи да имам умрели пчелни семеиства

stef: Наистина-Параграф 22!Какво правя в този случай-освен молбите?

10816 8