F

Финансиране за фермерски проекти

dinko8104: ако може някои сайт да почетем малко инфо за дейноста ви....и директен въпрос:Подкрепяте л...

1807 23
A

Старт на бизнес с животни, с какво да започна?

Дончо Петков: Производство в България СУПЕР НО няма .проучи законите и край. Ти си ЖИВ МЪРТВЕЦ.Млад и мъ...

38267 22
P

Софтуер за арендатори и земеделски стопанства

goro_N: Е аз наистина на шега го казах - затова беше и накрая Знаете че напълно стоя за сайта ка...

10688 22
G

бизнес план по мярка 112

Izida: Здравейте, знаете ли кога ще пуснат мярката? Благодаря ви много

15381 21
P

Кредит за отваряне на животновъден обект - въпроси

htz180limited: ДА БРАВОО КОЛЕГА ИМОТА МИ СЕ НАМИРА В ВЕГАС (КАК ПОЗНА?) СТРУВА ЕДИН МИЛИОН И ПОЛОВИНА...

4319 20
P

Кредитиране на земеделските производители

CEMO: ZA NIKOGO NEPREPORICVAM TAKIV TAKIV KREDIT

5371 20
V

млад фермер112 - учебни курсове

: За северозападна Балгариа наи близо е гимназиата ПАГ-Н.И.Вапцаров-Б.Слатина тел.091582568....

2286 19
D

Търся съвет за Агробизнес

nikukg: Здравей, мисля че ако животновъдството ти е ново като начинание а искаш да си в бранша, им...

15295 18
L

Как да постигна добра печалба на стопанство от 30 дка земя?

nedelchev7: Почвата в района на с.Никола Козлево е сиви горски почви, с отсъствието или слаба степен н...

8057 16
S

Имам нужда от съвет при първи стъпки в животновъдството

nedelchev: Животновъдството е тежък отрасъл. Нещата които определят инвестицията не опира само до пар...

8319 16
C

От къде мога да тегля кредит за селското стопанство

ecoworld: имали банки който предлагат кредити в основа на субсидия по мярка 141 прегледах банките но...

4262 15
H

Имам земя 100 дка - 4 или 5 категория, мога ли да започна нещо?

hristo_kolev: района е Чирпан по точно около село Държава ,иначе подкрепям мислите за старото ЮМЗ на...

10273 15
D

Пчеларство - старт с пчелин и 10 пчелни семейства

dhstudio: ВИДЕО от лекцията на г-н Софрон Софрониев в гр. Добрич http://pcheladobrich.com/art/g-n...

49606 15
0

Бихте ли финансирали европроекти?

: Здравейте, по повод скорошните публикации в медиите, че фирми с одобрени европроекти се...

2542 14
V

Как и кой изготвя бизнес план

venko85: zdrasti koko_88 moje li da me napatish az iskam da se zanimavam i si se zanimavam de s qg...

13940 13