Как и кой изготвя бизнес план

• V
    zdraveite kolegi bix iskal da popitam moje li niakoi da me orientira kam niakoia firma koiato izgotvia biznes planove no da e dobra , danesa niakoi izmamnici . blagodaria vi predvaritelno
  • V
    zdrasti koko_88 moje li da me napatish az iskam da se zanimavam i si se zanimavam de s qgodi i chereshi kak stavat neshtata blagodarq predvaritelno molq
  • V
    na tezi v saveti za zemedelieto im zabranili da izgotviat proekti tochno po tazi programa
  • A
    http://finansirane.eu/ eto edin sait ,dano ti posluji !!
  • X
    Най добре е бизнес плана да го прави фирма която има опит в това, освен бизнес плана, те следят подробно самият проект, неговото изграждане, и т.н. много от фирмите също така имат скрити "вратички" и са с по голяма успеваемост от обикновения бизнес план. Също така много от фирмите които предлагат услуги за реализация на определен проект, предлагат и изготвяне на бизнес план, като този варянт е най добър, защото те най добре знаят подробно всеки един детайл от самия процес който трябва да бъде описан.
  • K
    Те като ти го върнат,занчи че не си одобрен,и трябва да кандидатсваш нанаво,те хората няма с теб да се занимават,издърваш дати,срокове,глупости. Който е правил проект чрез фирма му е ясно защо на 99%проектите са одобрени.
  • A
    Тези съвети в земеделието--по бавно,но по сигурно и да го върнат не е проблем,ще се оправят грешките--ама така се спестяват пари,а фирмата каква е гаранцията какво ще направи и дали ще го приемат?????????
  • K
    Колега,програмата за млади фермери незнам дали е пусната сега. Бизнес плана можеш да ти го направят в ОССЗ(службата савети в земеделието)безплатно,но трябва да ги наблюдаваш какви ги вършат,че много често допускат глупави грешки заради които проектат ти не се одобрява,но по принцип могат да ти направят проект за каквото производство искаш,стига да отоговряш на изискванията за програмата.Фирма да ти го прави също не е зле,по-голяма е вероятноста да се одобри,но затова се плаща. Аз имам проект по тази мярка ама е от 2007година и няма да ти върпи работа,сигорно сега доста са го променили. Упех е начинанието.
  • D
    Колега krali_marko, и аз имах такъв проект. Обаче ДФЗ го отказа поради недостатъчен бюджет.В договора с проектантите пишеше, че при отказ ще ми върнат парите след приспадане на направените разходи. Обаче пих най-скъпата студена вода в живота си. Проектантите бяха от "Или**** и Ко"
  • V
    az iskam da kandidatstvam po 112- i mi iskat 3000 lv za biznes plana
  • K
    Някой знае ли къде може да се види някой примерен бизнес план по м.121? Много ми е интересно да видя на какво отгоре вземат 3% от стойността на проекта че някой искат и пари предварително
  • K
    Фирмите с които ще работите в бизнес плана най-добре ще ви насочат,пишете какъв проект ще разработвате,някой ако правил подобен да ви каже кой му го правил.Има бизнес планове които и сами можете да си ги попълните.Пишете малко повече за намеренията си,че да можете да получите по-одовотворителна информация.
  • V
    kolega shemojili malko poveche info za tazi firma gr.kv.ofis
  • I
    En Consult

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта