Финансиране за фермерски проекти

• F
    Уважаеми Колеги,\r\n\r\nМога да съдействам за сто процентово финансиране на проекти под формата на джойнт венчър. Проектите трябва да бъдат над два милиона евро.\r\nФинансирането е особено подходящо за фермери които искат да създават био газови централи и оранжерийно производство. Мога да препоръчам и иновативна технология за оранжерийно производство.
  • D
    ако може някои сайт да почетем малко инфо за дейноста ви....и директен въпрос:Подкрепяте ли проекти по малки от 2 млн евро?
  • P
    zdr iskam davi popitam do kolko mojete da finansirate az sam navit nemi pre4i nishto izkam da investiram vav opanjerii da otglejdam krastavici ili domati tova mi e imeila [email protected]
  • F
    "zdravei mole li nikoi telifon za vska..." Колеги, има ли хумористична тема, за да мога поствам бизнес запитванията към мен
  • A
  • F
    Колега, в света който живеем единствената гаранция е че човек се ражда и умира. Относно кражбата...ако си прочел началото на темата, аз предлагам технология за оранжерийно производство, тоест ако ще краде някой, то ще бъде от мен.Но от мен никой нищо не може да открадне, защото не крия информация Относно финансирането, работим с инвестиционни фондове и банки от САЩ.Финансирането може и 100% да е, цената на ресурса зависи от къде ще дойде(банка или фонд) и от самия проект, но средно между 3 и 5% лихва.
  • G
    kolega ne se li opitwash da kradesh idei,kakwa e garanciata che kato ti opisha kakwo sthe prawia ,ti ste uredish finansite.
  • M
    Интересувам се от вашите възможности да финансирате изграждането на оранжерийни стопанства. Проектирам такова на площ от 20 дка, поетапно изпълнение със стопанство силозно за осигуряване на енергийна суровина - растителни отпадъци (слама, люспа и т.н.) за отопление. Бихте ли ми дали оферта за финансиране на такава инвестиция, самоучастие имам до 25 %, за останалата част за финансиране ресурса който предлагате на каква цена е? Коя е финансиращата инситтуция? Благодаяр ви предварително, Успешен ден
  • F
    Колежке, заповядай http://finans.fermer.bg/ Електронни адреси не се публикуват по-форуми, защото са подложени на вирусни атаки [:girl:]
  • A
    колега аз не виждам тук някъде да сте си написал ел.поща за да можем да ви пишем по нея [:girl:]
  • F
    Колега, вземи си бърз кредит тогава Който има конкретни въпроси,да ми пише на електронен адрес, като преди това се представи сам себе си и идеята която иска да реализира. Благодаря.
  • F
    - - -
  • D
    е по добре е неофициално тук да ми пишеш на лични,а пък и ти където по нета ще ми пращаш неща да попълвам без да те познавам не мислиш ли че е е малко.... звучи като бърз кредит от рода ТBI,EASY или други там подобни сякаш те питам за 100 лв.
  • F
    Пишете ми официално писмо на електронната поща, и ще ви изпратя формата за кандидатстване. Не се изисква финансово самоучастие в инвестицията.
  • A
    Дааа, искам да създам няколко декара оранжерии като използвам фотоволтаици или ветрогенератори за отопление. Чакам предложение от вас, но сумата едва ли ще е толкова голяма и изисква ли се самоучастие?
  • A
    Аз съм бясно куче и вилнея във форума

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Годжи бери

Здравейте на всички! Наскоро ми попадна имот, който е засаден с 50 дка годжи бери и 72 дк...

96 0

Въпроси, въпроси, въпроси......

отговор: Наистина не искам да ти чупя хатъра, но ако тръгнеш да се занимаваш с това което си си нау...

123 2

Изграждане дестилерия за лавандула

distilleryKK: Проектиране, доставка и монтаж на дестилерии за етерични масла. Моля потърсете ни на 08989...

25324 3

мярка 6.3

gonzo79: на 29 07 -1250

1583117 4208

Хладилна база за плодове и зеленчуци - заслъжава ли си инвестицията?

izhel: Когато са налице парите, лесно се изгражда. Въпросът е в осигуряването на пазара и качеств...

3755 3