Кредитиране на земеделските производители

• P
    Здравейте колеги. Имам един въпрос с повишена трудност. Някои може ли да ми каже как стоят нещата с кредитирането за закупуване на техника?
  • C
    ZA NIKOGO NEPREPORICVAM TAKIV TAKIV KREDIT
  • I
    Kolega, Prokredit dawat lesno krediti, no ne dai si boje da zakasneesh pochwa edno zwanene, edno pritiskane, zaplahi i tn, ne ti preporachwam tezi kojoderi
  • I
    Kolega, Prokredit dawat lesno krediti, no ne dai si boje da zakasneesh pochwa edno zwanene, edno pritiskane, zaplahi i tn, ne ti preporachwam tezi kojoderi
  • P
    благодаря колега
  • K
    каквото и вземеш искаи сертификат за съответствие иначе КТИ ше ти правят проблеми
  • P
    Да много си прав колега. Каско,гражданска,КТИ сервиз и още кво ли не. Направо незнам. Май щв заложа на 2 употреба,но има още един месец докато дойде време за това,но пак казвам,че разликата в цената е минимална,а като говорим за минимум 30кс новия ако е по програма излиза по- евтино отколкото втора употреба
  • I
    Ти си знаеш, но ако аз бях на твое място освен цените на новите трактори щях да питам и колко им е застраховката, гаранционната поддръжка, текущи прегледи и ремонти и т.н. Практически съвет, че ако останем само на теория...
  • P
    Кандидатствах по 112 и сключиь диговор с ДфЗ. В проекта съм заложил закупуване на теьника-трактор и прекачен инвентар. Като гледам цените на втора употреба и новите ако пуснат 121 разликата излиза около 11-14000 лева. По 112 трябва да се похарчат 10000 за техника и така ми остават между 1000 и 4ооо който да връщам на банката,а да не забравяме субсидиите за био
  • I
    Като нямаш една година работа за какво ти е нова техника? И ако след 20 години имаш 20 години работа защо ще ти е да купуваш нова техника? Новата техника се изплаща само ако я вземеш със субсидии за да работиш с нея в сектор който е на субсидии! По кратко за да е ясно - взимаш на субсидия и работиш за субсидия, само това се изплаща. Не си ли по тази схема не ти трябва да знаеш какво е банка и кредит.
  • P
    Адски благодаря за савета
  • A
    Лошото е,че нямам една стопанска година. Ще я направя на малко по-кусен етап-началото на лятото Нищо, де.Нали ще подаваш декларация? А и нищо не ти пречи да отидеш на място.Много са отзивчиви момичетата Бай Ростан-няма банка, която да подарява кожи- всички дерат
  • P
    Благодаря. много вярно,че без кредит е по- добре,но и без него нестава. на мене ми трябва само за техника-нова. Взема ли я един пут от там нататък няма проблеми
  • B
    |Про кредит дерат кожи
  • S
    опитай ако можеш без кредити лихвите са убийствени-иначе най лесно и бързо прокредит
  • P
    Лошото е,че нямам една стопанска година. Ще я направя на малко по-кусен етап-началото на лятото

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

П

Годжи бери

Здравейте на всички! Наскоро ми попадна имот, който е засаден с 50 дка годжи бери и 72 дк...

271 0
D

Въпроси, въпроси, въпроси......

отговор: Наистина не искам да ти чупя хатъра, но ако тръгнеш да се занимаваш с това което си си нау...

298 3
I

Изграждане дестилерия за лавандула

distilleryKK: Проектиране, доставка и монтаж на дестилерии за етерични масла. Моля потърсете ни на 08989...

25512 3
C

мярка 6.3

gonzo79: на 29 07 -1250

1584143 4208
A

Хладилна база за плодове и зеленчуци - заслъжава ли си инвестицията?

izhel: Когато са налице парите, лесно се изгражда. Въпросът е в осигуряването на пазара и качеств...

3943 3