B

Осигуровки на земеделски производител

Slaven: Декларацията се подава в НАП. Подаваш датата от която започваш да се осигуряваш. Добре е...

4170 7
W

Избор на Моторен Трион - дайте предложения и съвети, колеги!

biser: И аз си взех на рурис, само че RURIS 192 . 2 коня с 35 см шина. Много съм доволен от машин...

21683 7
A

Тормоз от -добросъвестен- съсед - как да постъпя?

massey: освен здрави нерви друго няма .нали пише анонимно кой и защоще съди.пиши и ти анонимно сре...

2999 7
V

активен фермер

vladko_75: вече взех да се чудя повредата в чии телевизор е

1280 7
G

Създаване на гъбарник - какви сортове гъби да изберем?

redji: Бъди по конкретен във въпросите си. моите помещения са за по 100 кв.м. обработваема площ т...

18414 7
L

Съвет при използване на ножове за ашладисване в овощарството

vlechygo: Отностно темата Италианските ножици в момента ги гледам на промоция в комплект с безплат...

19465 7
D

Голям проблем с пaсище - помагайте колеги съъ съвети и препоръки!

atanash: Вдигаш панаира иначе ще правят каквото си искат

2353 7
I

Питане за подходящо растение

Komandir: засади метла , метлата расте бързо .Това е растение от което ромите правят метли за дворов...

2048 6
K

Моля колегите за съвет относно избор на култура

kalifer: района е полупланински с надморска височина от 400 до 650 метра става въпрос за калофер п...

1507 6
S

Изложение животновъдство - Сливен 2012

Chotov_1962: От Сливен се тръгва по пътя за Нова Загора. Минава се кв.Речица и моста над р.Тунджа - сле...

3478 6
H

321 и може ли да се кандидаства за футболно игрище?

Ivo: http://www.5strike.com/bg/invitation/bylink/55513 - тук ще намерите полезна информация

11168 6
M

Тороразпръскващо ремарке руско 1 ПТУ-4 - помогнете!

Паун Неделчев: Трябвами зъбно колело

3596 6
K

Съвети, мнения и предложения за отглеждането и сушенето на годжи бери

Feniks: Колеги,имам едногодишен разсад на годжи бери в кофички от кисело мляко около 150 бр.- 3лв...

4942 6
R

Бадемова градина - моля за съвет!

difimi: Аз две години сях по 200 дръвчета бадеми в Приморско и нищо не стана!!!!! Събрах всички а...

9103 6
S

Какво агне се коле за Великден?

sveti_eva: Не се лъжете ,че малките малките агнета са по вкусни от големите или че бутчето е по вкусн...

5613 6