D

След тежката сеитба вижте какво правят престъпниците!

Alex4: Съмнявам се да е колега,по-скоро е някой местен,с когото вероятно си имал проблем за земя...

6236 13
L

Съвет при използване на ножове за ашладисване в овощарството

vlechygo: Отностно темата Италианските ножици в момента ги гледам на промоция в комплект с безплат...

19464 7
D

Какво да засея в двора на село? Да кандидатствам ли по Млад фермер?

dafinkalazarova: Пробвай домати и пипер като да начало, особено като имаш и поливни условия. Задължително н...

3991 5
D

Откраднат чисто нов трактор John Deere !!!

Mdriver: Само едно немога да разбера давате една камара с пари за трактор, а се свидите за едни пар...

30611 63
A

Опити от практиката и съвети при използването на румънски тор

fermer47343: Цинков ацетат дихират 98 %. /цинков хелат, органичен цинк/ като микротор за почвено и лис...

2610 2
M

Съвети и мнения относно отглеждането на животни и кандидатстване за субсидии

mborisov81: Ако ще гледаш животни, то ще ти трябва да регистрираш животновъден обект: т.е. да изпълни...

1120 1
S

Проблем с редова сеялка иртем - помагайте, колеги!

pinkosemo90: недей да махаш браздирите и стегни пружините единствения ти проблем е на 3 винт регулирай...

5406 11
G

ИЗМАМНИКА ВЕЧЕ Е РАЗКРИТ

galatina: КОЛЕГИ ПРЕДИ МАЛКО НАУЧИХ,ЧЕ Е ИМАЛО И ДР. ИЗМАМЕНИ С ТАЗИ ОБЯВА. Моля който са излъгани...

4600 10
A

ветрозащитни завеси

danyto: http://www.zavesibaseini.eu/

4476 15
A

Деклариране на земеделска земя и имоти за 2015г.

proba: http://dom.dir.bg/news.php?id=17967383 Нова система за регистриране на земеделски земи

9488 3
M

Защита на електро инсталацията от гризачи - спрей против белки?

velimirdonchev: СПРЕЯ ПРОТИВ БЕЛКИ ГОНИ БЕЛКИТЕ И ПОНЕЖЕ ТЕ НЕ ХОДЯТ ДА ЛОВЯТ ГРИЗАЧИ, ТО ГРИЗАЧИТЕ СЕ НАВ...

2135 3
M

Отглеждане на ЧКЧ ( червени калифорнийски червеи ) - съвети?

pinkosemo90: Някой знае ли сериозен пазар за биотора от ЧКЧ че ми се стори добра идея или го правите за...

7683 18
S

Заразни болести при овцете - моля за съвет относно заразна ектима!

shumi: прав си трябва много упоритост мазане с йодасепт, пръскане с кафсптей и калиев перманганат...

6681 3
V

Какво да засея на 20 дка земя?

Mitev: здравейте имам 20 декара земя не знам какво да сея моля да ми помогнете на едва 20 години...

1367 1
L

Как се отглежда гъба шийтаке?

dimitrinatodorova: Колежке, много е лесно това с гъбите, ама си иска и пари в началото... по-добре за нещо ст...

2692 1