T

Цена на пътен лист за транспорт на животни

vladimir4o: Искате ли по висок добив?С доказаното качество на птичата тор www.ecoreltd.com производств...

17844 6
S

Как да ремонтирам съединител на трактор МТЗ?

peevagro: Здравей,регулировката на палците се състои в следното,растоянието от муфата /главинката/на...

4895 5
A

Тормоз от -добросъвестен- съсед - как да постъпя?

massey: освен здрави нерви друго няма .нали пише анонимно кой и защоще съди.пиши и ти анонимно сре...

2999 7
B

Розови домати - дайте идея за конструкцията

rosi_2: на всеки ред през 6-7м.кол после два тела на 40 и 100см.и така.Вързваш всеки корен и готов...

3712 1
K

Първи стъпки в земеделието - съвети за инвестиции и кандидатстване по програми

kirilos: браво браво така се прави дава насоки човека благодаря много на Георги за тия насоки ще се...

7709 10
D

Къде да намеря евтин соев шрот ?

къде може да се намери евтин соев шрот на цена под 33.10ст. за 25 кг във северна Бъл...

2033 0
J

Къде и как да си направя бизнес план за стартиране дейност в сектор овощарство?

eferma: На много места, но отговора е, че трябва сам да си го направиш. Това е и категоричното мне...

2968 2
T

Трактор МТЗ 80 - какви са причините за късане на конзолата на съединителния участък?

todorovtr: Никой ли не е имал проблеми в този участък от трактора. Дайте и теоретични мнения, няма да...

1141 1
A

договори с ветеринарните лекари

бих искала да знам някои подписвал ли е дог с ветеринарен лекар за изпалнение на ДПП 2013

579 0
O

Направа на тръбна оранжерия

orhiin: А ако я направя на 2 шета по 6 метра да речем.тръби ми предлагат ф47х2х600 на 19.50 но улу...

9209 3
D

Наета земя в реални граници 2013-2014

iovkito: Голяма част от полетата ми си бяха в реални граници , но една малка част не бяха. На спора...

1789 4
D

Много интересна статия за Русия

Mokria: Данните от статията не ми се струват много достоверни. Руските села са със застаряващо нас...

1148 2
F

Производство и пазарна реализация на гъби

fermer88: В тоя сайт няма нищо освен това,че изкупувате и продавате гъби.Стига сте го рекламирали въ...

3167 2