Питане за подходящо растение

• I
    Имам ограда от телена мрежа, много се вижда през нея. Решил съм да посадя растения, например боб, да прикриват донякъде, поне през лятото. Според вас кое растение е най- подходящо? Да расте бързо и да достига поне 2 метра.
  • K
    засади метла , метлата расте бързо .Това е растение от което ромите правят метли за дворовете
  • Z
    да има сезонно бързо растящо е обикновена кратуна намери си семена
  • I
    Благодаря на всички за предложенията. Не съм се изразил правилно. Трябва ми нещо временно, докато реша дали да направя ограда от тухли или "истински" жив плет. Търся нещо, което да порасне максимално бързо. Знам, че боба и фунийките са бързорастящи и се разлистват доста, до лятото би трябвало да са покрили мрежата. Но се чудя няма ли нещо по-подходящо. Да расте по-бързо, да се разлиства повече и т.н.
  • M
    Живият плет-сега го наричат Годжи бери!
  • I
    Дива лоза
  • P
    Джанка от костилки! Виж някъде във форума обсъждахме Жив плет

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Неприятели по люцерната - дайте съвет

elpastuh01: Сложи си електропастир и няма да имаш проблеми.

2734 4

Земя - насъждения и сеитба - въпрос

Здравейте бъдещи колеги. Въпросът ми е с какво да засадя и посея 4.5 декара земя до която...

1500 0

Измръзване на лоза

marinov55: Не се притеснявай градинарю,затова защото ще ти мине! Ако беше сътворена толкова елемента...

2568 1

Да се обединим всички сектори!!!

bogdangenov: Какво обединение визираш по-точно? принципно обединение, в НПО прганизация, в агро партия?...

1507 2