Съвети, мнения и предложения за отглеждането и сушенето на годжи бери

• K
    Здравейте,\r\nРеших да засея тази пролет пробно около 50 корена годжи бери,като идеята ми е да ги отгледам екологично чисти,да изпробвам методи за сушене на слънце,както и замръзяване и живот и здраве на есен да засея няколко декара.\r\nЩе се радвам ако има и други поели с това начинание,ще съм благодарен и на всякакви съвети,мнения и предложения около отглеждането и сушенето на годжито.\r\nЗа сега това което свършил е да изора мястото,да го подхраня с био тор и да уговоря с разсадник от който ще купя три годишни растения за засаждане,подготвил съм и необходимата тор за засаждането и сега чакам подходящ момент.
  • F
    Колеги,имам едногодишен разсад на годжи бери в кофички от кисело мляко около 150 бр.- 3лв. 1бр.,ако някой проявява интерес - пишете,може да произведа и по поръчка договорено количество.
  • Z
    Такъв е пазара,но няма и достатъчно предлагане.А технологиите за отглеждане ми се сториха много постни,ако имате линк за отглеждане и съхранение,пуснете го,моля ви.
  • G
    На мен ми предлагат 3годишни на цена 10лв./.....2годишни на 7лв. ама скъпичко ми се вижда
  • Z
    Тази култура ме вълнува и мен.Дайте повече информация.Само фирма Био Трии предлага посадъчен материал.Нищо друго не откривам за сега.
  • G
    Здравей колега. На каква цена си уговорил разсада?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Радио комуникация в тракторите

Здравейте колеги! От известно време си мечтая да си обурудвам тракторите с радио станции з...

144 0

Неприятели по люцерната - дайте съвет

elpastuh01: Сложи си електропастир и няма да имаш проблеми.

2934 4

Земя - насъждения и сеитба - въпрос

Здравейте бъдещи колеги. Въпросът ми е с какво да засадя и посея 4.5 декара земя до която...

1650 0

Измръзване на лоза

marinov55: Не се притеснявай градинарю,затова защото ще ти мине! Ако беше сътворена толкова елемента...

2670 1

Питане за подходящо растение

proba: Джанка от костилки! Виж някъде във форума обсъждахме Жив плет

1962 6