Създаване на гъбарник - какви сортове гъби да изберем?

• G
    мисля да започна да се занимавам с гъбарство нямам много знаниа и затова ви питам примерно ако започна с гъбарник 100 квадрата какво да очаквам от него какви са ми разходите вархо тези 100 м2 коя порода е наи добре да се гледа колко е доходноста от тези 100 м2 ако има някои опитен гъбар нека сподели мнението си
  • R
    Бъди по конкретен във въпросите си. моите помещения са за по 100 кв.м. обработваема площ т.е. стелажи които са на три рафта.....Отглеждам култивирана печурка от 13 год. Какви по точно въпроси имаш? здр и от мен нов съм тук забелязах, че от доста време се занимаваш с гъбарство и то основно с печурка,та и аз съм мераклия за тази гъба и да те питам като професионалист с какво можеш да ми помогнеш или посъветваш относно тази гъба ....? разполагам с помещение 7/5 знам ,че не е кой знае какво,но като за начинаещ пак е нещо естествено имам и възможност и за разрастване ако си струва... та благодаря ти предварително.................
  • F
    От 100 кв какъв добив може да се постигне(като идея за страничен доход).Питам защото имам 2 сляти гаража които мисля ще ми свършат идеална работа с малко подобрения.
  • M
    Бъди по конкретен във въпросите си. моите помещения са за по 100 кв.м. обработваема площ т.е. стелажи които са на три рафта.....Отглеждам култивирана печурка от 13 год. Какви по точно въпроси имаш?
  • B
    http://www.borsagubi.com/ Всичко свързано със създаване на гъбарници,изкупува диворастящи и култивирани гъби.Информация за гъбите и всичко свързано с тях.
  • M
    Ето една алтернативна гъбарска идея: http://www.hranite.net/news/nazad-km-korjenitje-ili-za-idjeitje-koito-promjenjat-svjeta/
  • C
    gledah ednin dokymentalen film che mnogo bqgat i si na zaguba mislq neshto drygo
  • K
    cvetko, отказа ли се от пчеличките?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

A

Гъби

Здравейте. Някой в сферата на производството на гъби? Някакви съвети, да ми дадете? Бла...

117 0
D

Проблем с мухи

Привет, Съседите ни гледат животни, има много изпражнения и по земята им. Ние живеем в...

199 0
M

Радио комуникация в тракторите

Здравейте колеги! От известно време си мечтая да си обурудвам тракторите с радио станции з...

189 0
C

Неприятели по люцерната - дайте съвет

elpastuh01: Сложи си електропастир и няма да имаш проблеми.

3000 4
T

Земя - насъждения и сеитба - въпрос

Здравейте бъдещи колеги. Въпросът ми е с какво да засадя и посея 4.5 декара земя до която...

1709 0