G

Дайте съвет как да си опазя реколтата с пшеница!

Zlatan: Е ти сам трябва да виждаш какъв ти е успехът с кравите. Ако работата е зле имаш два вариан...

1395 1
T

Съвет относно монтажа и поддръжката на мрежа за краставици

lemmark: А може ли още един въпрос към вас,ако не е нахално ,че ви отнемам от времето.Виждам на сни...

23784 5
S

Колеги, дайте съвети какво е нужно за отглеждане на лозя за винени сортове?

proba: Нямаше ли някакви квоти за винените сортове? Европата, май си запази тоя бранш за нея...

1875 3
G

Да си плащаме ли данъците, ДА или НЕ?

Колеги повдигам темата, защото много от нас като чуят данъци настръхмат. Много от нас плащ...

919 0
P

Споделете мнения относно използването на млекомат

slaveia: Вероятно сте прочел всичко в нета за тази машинка,но мненията на клиентите,според моите пр...

1324 1
D

Въпрос за хидравлично управление на трактор ЮМЗ

danielm: До преди 3 дни работече перфектно а сега като дойде крайното положение на бутилката воланъ...

9340 5
C

Как да кача снимки в галерията?

adriana: Цъкни върху "Добави снимка".И после следвай указанията в прозореца, който ще ти се отвори

969 1
F

Каква пръскачка да използвам при пръскане за трева за подхранване на градини?

Fermer_ot_Dobrudja: http://www.youtube.com/watch?v=r6kWr14weYM Нещо такова търся дали има някъде в страната

2558 1
E

Съвет за финансова помощ при закупуване на комбайн

Здравейте, Аз съм млад човек на 21 години който от както се помни е по полето със своя б...

1530 0
K

Предложение към всички фермери

KAMUT: Колега каква е основната ви идея? От написаното не разбрах, поредната асоциация ли правите...

1427 2
S

Съвет и методи при сондаж за поливна вода

Здравейте, имам нужда от поливна вода и реших да направя сондаж. Извиках двама \"специалис...

1546 0
K

Съвет за засаждане на пролетна земеделска култура

vania_772: зрял фасул- винаги се търси и всеки предпочита български

1553 1
A

Трактор Т-40 присаждане на кабина

Възможна ли е присадка на по-голяма кабина на т 40 от болгар или т25?

1705 0