K

Съвет за избор на моторна гръбна пръскачка

dimitar: koga e na smukach na gore ili na dolo lostcheto na motorna pruskachka bellini

29433 18
D

Покупка на кантар

Petrova_Mila: Здравейте.Моят съвет към Вас е много добре да четете офертата на фирма"Бимко"защото предла...

5302 7
K

Резевни части за Gardenia antana

Kadir: Благодарение на форума веднага намерих необходимата рез.част,и даже ми я изпратиха по кури...

10128 5
V

изваждане на чесън-ок. машина?

rosdim: Продавам картофовадачна машина -полска

8439 17
S

Струва ли си покупката на Фадрома Л200?

Евгени: Здравейте колеги искам да попитам какъв може да е проблема на фадрома та ми с хидромотор ,...

16770 22
N

техника за почистване на пасищата

: и да чистиш и да не чистиш решили са да те режат те режат, при мене идеални пасища ме отр...

1747 3
I

почистване на котлен камак в радиатора

: Котлен камък /тоест калциеви соли/ май няма как да стане с сода каусти/натриева основа/. С...

4866 11
S

търся фуражен миксер

: фуражни мискери - втора употреба и други машини за ферми : http://tractor.bg/cat.php?ca...

89 5
D

Някои работил ли е с такова нещо ph-метър ?

velimirdonchev: здрасти,значи има евтини и скъпи РН-метри,написаното горе в общи линии е вярно , но ако не...

11162 7
V

леноскубачна машина с връзващ апарат

Здравейте колеги, интересувам се дали някой е виждал леноскубачка с връзващ апарат предпол...

676 0
D

ултразвукови устройства притив мишки

soda: Аз си купих от един магазин в София ж.к Люон 3 бл 380 и съм доволен!

26212 10
U

GPS Навигации във земеделието

izhel: Това е от изключително значение, особено при работа с хербициди. Припокриването значи загу...

1841 1
N

Ползвате ли GPS навигация за вашата работа?

Speckar: февруари тази година се качих за първи път на трактор да торя,през нощта.преди това съм ка...

4509 15