Резевни части за Gardenia antana

• K
    Здравейте колеги,преди няколко години си купих /от безпаричие/китайска моторна пръскачка Gardenia 3wf-3s.Преди един месец се счупи турбината за въздух.От тогава търся по сайтовете на фирми вносители на тези марки,но без успех.Много моля който има повече информация,нека да помогне.
  • K
    Благодарение на форума веднага намерих необходимата рез.част,и даже ми я изпратиха по куриер.Моята е три годишна,има такъв механизъм,и съм доволен (GARDENIA 3WF-3S).
  • L
    Здрасти, имам 3 дка овошки и о6те 8 зеленчуци. Купил съм си моторна гардения, но трябва да обърнеш внимание, че са два вида: едните имат механизъм за задвижване на разтвора а другите не. Трябва ти такава с механизъм, защото като вдигнеш високо тръбата за пръскане на овошките разтвора спира да тече - един вид няма да ти върши никаква работа за овошки. Ползвам такава вече 3 години, до момента няма аварии и съм доволен. Внимавай много с консистенцията на горивото (масло:бензин) ! Успех !
  • Колеги каква моторна пръскачка да си взема за овощки някой ползвал ли е Гардения има ли части и какво ви е мнението
  • Благодаря Ви за информацията,направих запитване в сайта,и ще чакам отговор,но в листата на продуктите не видях такива пръскачки.
  • Здравейте относно запитването ви не знаем дали все още е актуално но тук във г.Пловдив има няколко фирми които внасят тази марка и този тим пръскачки ако имате желание свържете се с нашият офис и ако можем със радост ще ви помогнем www.technogardenltd.com Техногарден ООД Пловдив 4004 ул.\"Крушево\" 4

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта