Струва ли си покупката на Фадрома Л200?

• S
    Някой от колегите има ли фадрома Л200 или е карал такава,какви са им недостатъците.Предлагат ми една за 9хил.лв.какво трябва да гледам,казаха ми че помпите са много важни.Намират ли се части за такива фадроми.Струва ли си??Благодаря [:tractor:]
  • Колега тези чаркове колко парички може да са аз имам турбо,стартер,компресор и ГНП Made in Poland съвсем нови са помогнете ако можете.Предварително благодаря
  • tezi ma6ini sa super lesni za podrujka.a na turbo suedinitelq e okolo 1000lv.az q imam takava.ako e ot sigmentite na turboto e lesno .ako e ot perkite na samata turbina pak e lesno.aimam rezervno turbo i mojeme da go spazarime na podhodia6ta cena.ut moga da ti go napraviq i nqma da ti izleze mn skupo.srabotiq s mehanika na podzemnata mehanizaciq na rudnik Ko6ava.ako ima ne6to se obadi.0884632487.bobi blagoev
  • S
    Колега немога да кажа какъв им е проблема много вероятно е да е от турбосъединителя ще идва един да я гледа за да кажи какво им е иначе знам че основния ремонт е около 10-12хиляди,но незнам този прочут съединител колко струва.
  • Колега бегай далече от този мъртвак.Ти фадрома ли купуваш или сандък. Изобщо не се лъжи че частите са евтини........напротив. Ремонта ще ти струва поне 10000.
  • да колега пуши става сякаш на трактор му боксува съединителя,пуши но не завърта гумите сей ночи тряктор съм опрял в камарата който е изключен от скорос и го форсирам,това е проблемът им
  • А, последно като я напънеш и неще да върви пуши ли от аспуха много ?
  • колега ще видим колко ще им струва ремонта и тогава ще решим дали ще я вземаме но иначе ще напиша
  • Колега пиши след като я ремонтирате дали се е оправила, за да знам след това моята от къде да я подхващам.Стария и собственик ми каза, че го е сменял ,но там един господ знае !
  • каза ни един дето е карал такава че може да е от турбо-съединителя мисля че така се казваше имало някакъв от плевен дето им разбира ще викаме него иначе си включва всичко върви но напънеш ли я и спира
  • Колега това е от мен надявам се да съм ти бил полезен ,моята също е за ремонт ,но ще я карам до последно и след това ще се цепи !
  • Във варна до затвора има магазин за резервни части-продават всичко ! Ремонта на хидро мотора няма да е ефтин-хиляди левове ! Моята има същия проблем -драпа си но няма тягата която по принцип трябва да има. Ако нивото на маслото е ниско също ще прави така. но може и другаде да е например скоростна кутия.Около 600 лв бяха пакетите , но за хидро мотор не мога да ти кажа цената ! ТОСС в Добрич мисля че прави ремонт, но ще излезне скъпо !
  • V
    няма мощност виж масло за хода дали има
  • S
    monka znachi problema moje da e hidro motora,kakva e maksimalnata visochina na tovarene na mene mi kazaha che moje da vdiga 2tona.Kakto ti kazah napanahme q v edna kamara s kamani i ne mradva nito da boksyva nito nisho kolko pari moje da stryva tozi hidro motor.Ti ot kade vzemash chasti,ot kade si????
  • пак анонимници ей
  • За истински телехандлери постете сайта www.nikeatractors.com град Ямбол,винаги в наличност отлични машини,внос от Англия.В момента на склад-Матбро,Клаас,Комацу.Предлагаме също JCB,CAT.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта