I

Покана до министъра на МЗХ

rikii: Нали знаете: Песимистите казват - лошо , лошо по-лошо не може и да бъде , а...

2196 20
P

МНЕНИЯ, ПРЕДЛОЖЕНИЯ до Баш Бай Министъра

: Да Кам, аз също съм го виждала с очите си в Швейцария! Под дебелата сянка на един орех, фе...

3147 64
M
1617 47
B

Protesti i v Ispania

Andon: никога несе и надявай че можем да се органезираме ние сме разделени на едри дребни региони...

371 1
S

Фермери замеряха с ботуши министърка

: На анонимния ще кажа, че не си наясно изобщо от къде се внася и колко е сухо и качествено,...

912 4
I

Министъра ще прави агро-ДАНС!

: Идеята не е лоша, но не е за нашата ТАТКОВИНА! Резултат: 1. Корупция 2. Действия, коит...

1401 10
A

Човекът, който след 10 годишна битка спечели делото срещу концерна Монсанто

: Как така се отглежда ГМО царевица, в южна България?! Това е извън закона, и земята на земе...

2074 22
S

Анализирай това!

stoyannikolov: Здрасти анонимен! Войвода съм и още как! Такива мишки анонимни ще ближат "......" и още...

454 5
M

Предложение за подписка

metsanat: Да, абсолютно си прав, всички са недоволни но нямат волята да си отстояват интересите, мал...

471 2
I

Министъра на земеделието като Пенчо Кубадински

Вижте го каква е мазнюга. Признавам си, че доста обещаващи неща говори, ама нещо не му п...

291 0
S

ГЕРБ победи! Какви са вашите очаквания от новия министър?

stoyannikolov: Аз съм на мнение,че както и да управляват ще е по-добре от преди,защото кражбите бяха безк...

2922 53
O

Притеснен съм сериозно.

izhel: Попе, не изопачавай същността и целите на сайта и не го превръщай в бардак. Има други сайт...

2022 33
B

да помогнем на Валери Цветанов

Boris_Bojov: можеби трябва да пуснем тема за провокацйте или просто за отклоняване на провокаторите.

1818 40
Z

има ли земеделци с проблеми за енергийни помощи

здравейте драги колеги.бих желала да запитам някой от вас подавал ли е заявления за подпом...

442 0
M

Първата бобма гръмна

: edvali ste vyrne nqko parite te ve4e sa v dosietata x

376 2