Гъбарник

• Ц
    Здравейте ще започвам да се занимавам с гъби имам много въпроси ще започна с наи важния мога ли да отглеждам гъби в двора на къщата ми на село демек в регулацията по закон ? Това е информацията която имам на 1м2 се поставят 8-9 турбо всяка дава по 1,700-1,800 кг цената на 1кг е 2,5-3 лв една торба за гъби струва 1,5 лв вярна ли ми е информацията ? Има ли пазар ? Има ли някои да изгражда гъбарници ? Благодаря
  • Ц
    Другото което искам да попитам е от една торба вярно ли е че излизат от 2 до 3 реколти

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Кой трябва да се сигнализира за неидентифицираните животни?

Кой трябва да се сигнализира, за да се вземат навреме адекватни мерки, когато има неидент...

730 0

Държавата да поеме разходите за заплати и осигуровки, данъци

cenko: Като се замисля, наистина това са си чисто поемане на разходи за заплати и осигуровки ......

1688 2

Градушки - До 90 ст./дка такса ще плащат фермерите за противоградова защита!

htz180limited: Нищо догодина ще си платиш по 1 лв на декър (покрива няма да го плащаш.Покривите и бетонни...

2263 4

Не ви ли писна да ви крадат или ? Такса за градушките по 1 лв на дка

Uvas: Явно не! Щом седим и пасем, още издевателства ни трябват. Така е, като получаваме даром,...

2561 6

Проблеми по Мярка 4.1

Uvas: Немам думи...

1663 3