C

ПОДКРЕПЕТЕ ИСТИНСКИТЕ ЗЕМЕДЕЛЦИ

ДО ПОЛИТИЦИ И УПРАВНИЦИ -ПОДКРЕПЕТЕ ИСТИНСКИТЕ ЗЕМЕДЕЛЦИ, ЧЕ ЩЕ ДОИДЕ ДЕН В КОИТО...

765 0
G

общо решение

tenata40: ДА , НЕ парии скоро няма да има ми ще си къпъваме тор с наши пари даже може да не хвар...

5199 31
D

Плащането на субсидиите се отлага за неопределено време

difimi: Скъпи колеги аз настоявах като вас да знам кога ще си получа парите от европа !!! ето как...

8267 35
G

да се откажем от субсидиите на ЕС

jilata73: До кога ще траем бе хора ???????? Не ни помагат в кризата а от горе на това ни и тормоз...

1177 3
G

Отворено писмо на българския земеделец

slunchogleda: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YOZIjqN8pE0

6964 43
S

Министъра каза, че от утре париците тръгват ( 26 лв./дка. )

tenata40: И не само пред народното сабрание в пловдив някаде ! ! ! ! ! !

51486 147
P

Манталитета на БЪЛГАРИНА

dimana77: Дуднете си вие за субсидии само,ама прочетете писмото на Митко от Лондон!Това е манталитет...

15675 129
Z

Неизплатени субсидии на животновъдите

venets: Колежке, Силви - това за надеждата е много вярно, но някои зевзеци твърдят, че тя умирала...

2285 3
G

Проблеми в секторите на земеделието

landman: До galatina Напълно съм съгласен с вас колега. Има хора във форума които пишат и изк...

7145 30
L

Преглед на печата

galatina: прочетох всичко изложено по тази тема и всичко е истина,която трябва да си я признаем,но в...

2768 36
G

Детайли за 01.02.2013г. национална стачка

galatina: законова рамка за стачка: КОНСТИТУЦИЯ НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ Чл. 21. (1) Земята...

1226 4
G

Упълномощаваме админа

admin: Въпросите са поставени още през изминалата седмица, като сме публикували вчера отговорът н...

684 16
V

Стачка заради неизплатени субсидии

metsanat: Еми хайде де.

1614 6