P

Увеличение на осигурителния доход на 2022 на ЗП

аграр философ: Целта им никога не е била да събират приходи за бюджета, а да разкарат малките от баницата...

363 1

Курс по растителна защита за продукти от професионална категория

cpoEgoHaskovo: Курсът е задължителен, а и всъщност ми беше полезен! Преподавателят е много добре подготве...

112 1

Гъбарник

ceco: zdravey izvinqvam se che ne pisha na BG kade moga da polucha tova ubrazovanie mojete li da...

447 4
D

Кой трябва да се сигнализира за неидентифицираните животни?

Кой трябва да се сигнализира, за да се вземат навреме адекватни мерки, когато има неидент...

910 0
C

Държавата да поеме разходите за заплати и осигуровки, данъци

cecko96_1: Такъв начин на подпомагане си е чиста дискриминация и не равнопоставеност. Субсидии над...

1788 2
A

Градушки - До 90 ст./дка такса ще плащат фермерите за противоградова защита!

asen1a: Странно, никой ли не го вълнуват градушките?

2433 4
H

Не ви ли писна да ви крадат или ? Такса за градушките по 1 лв на дка

htz180limited: Демокрация има в някои други западни страни било то европейски или не.Това нашето е див ко...

2676 6
U

Проблеми по Мярка 4.1

Uvas: Немам думи... Признавам си, че и аз след като ти прочетох поста. Ми не ми позволява д...

1752 3
M

От три месеца чакам 4 плащане по мярка 141. До кога???

Здравейте, края на октомври месец подадох документите за 4 то плащане по мярка 141. Сетих...

1575 0
P

Какво точно искат гърците?

proba: Данъците са много високи, за ниви, машини, къщи плащам 4000 евро данъци на година за 4-ч...

1859 1
C

Протест на Българските фермери на 06.02.2016

Neli_Tsvetkova: Не знам явно вие сте си добре. Не се палете толкова,това е просто предложение и питане къ...

1864 7
H

Парламентът одобри на промени в Закона за земята за ползването на пасища и мери

Чудя се удължаването срока за изменение на решения за възстановяване на земи по чл. 14, ал...

1500 0
E

Казус относно плащане полски пътища и правно основание

Здравеите Колеги. имам проблем но мисля че всички го имаме: Имам да плащам за 700 дка по...

1927 0
G

Ненормалността на процеса на очертаване и подаване на заявления за субсидии

zlatna2013: Здравейте! Сега ми предстои и на мен чертане и то за първи път,. Затова искам да питам, ка...

1726 2
M

Има ли актуална информация за акциза на газьола колеги?

Emofermer: Има колега. Ето това е последното актуално, поне което съвпада с това което и аз знам:...

1690 1