Запитване до „Господари на ефира“

• R
    Лъжите и манипулирането от управляващите е много добре прикривано от почти всички медии във държавата ни вследствие на което политиците остават непотърсени да дават обяснения за казани от тях неща а от това ние оставаме в неведение какво се случва.Случаят със субсидиите е достатъчно красноречив.За поредна година сме без ясна информация какво се случва със изплащането на полагащите ни се пари.Колеги предлагам да направим запитване до \"ГОСПОДАРИ НА ЕФИРА\" те да попитат любимия ни министър и да изискат от него обещание за дата на изплащане на субсидиите . Аз лично мисля че Найденов заслужава златен скункс.
  • Д
    Запитване до Господари на ефира: кога ще си признаете, че вие сте същите измамници като тези, които излъчвате?
  • P
    Аз искам да попитам и още нещо понеже немога да разбера. Защо субсидиите,които са от Европеиският фонд се облагат с данък. Е бога немога да си го обясня. Ако някой може да ме просвети
  • T
  • V
    Колеги, аз съм много пъти "за" на това деяние, и мисля да изпратя темата до фактора Кошлуков по ТВ7.Какво ще кажете
  • R
    Подател: добави в адреси До: Относно: Obratna razpiska (procheteno pismo) | Обратна разписка(прочетено писмо) Това е обратна разписка за писмото Ви. Забележка: Тази разписка потвърждава само, че писмото е било показано на компютъра на получателя. ----------------------------------------------------------- Tova e obratna razpiska za pismoto Vi. Zabelejka: Tazi raspiska potvarjdava samo, che pismoto e bilo pokazano na komputara na poluchatelq.
  • L
    Найденов заслужава "златен ...р"
  • N
    браво дано ни обърнат внимание
  • F
  • R
    Изпратих темата по емайл.Сега остава да чакаме.
  • S
    и все пак кой поема ангажимента да напише писмо на електронната им поща(имам предвид "ГОСПОДАРИТЕ)
  • B
    Поздравявам авторът на темата за навремената и справедлива номинация. Макар за нея свирепо да се бори ЦЕЛИЯ ПОЛИТИЧЕСКИ ЕЛИТ.
  • R
  • K
    ха-ха ами Миро е всяка сутрин в бтв и отам плакне с блага вода целия български народ със стандарти директиви и какви ли не глупости от ,които само цените хвърчат нагоре и нито дума за загиващото бг земеделие,а и платените медии усложливо или от глупост не го питат.Златен скункс за цялата пасмина ,която унищожава и разпродава България от 20г. и една дебела дряновица.
  • D
    Лъжите и манипулирането от управляващите е много добре прикривано от почти всички медии във държавата ни вследствие на което политиците остават непотърсени да дават обяснения за казани от тях неща а от това ние оставаме в неведение какво се случва.Случаят със субсидиите е достатъчно красноречив.За поредна година сме без ясна информация какво се случва със изплащането на полагащите ни се пари.Колеги предлагам да направим запитване до "ГОСПОДАРИ НА ЕФИРА" те да попитат любимия ни министър и да изискат от него обещание за дата на изплащане на субсидиите . Аз лично мисля че Найденов заслужава златен скункс.
  • D
    Ами пращайте. Дано пък някой да чуе. Аз пратих на БТВ и никакъв отговор. БТВ ???? е тук си сбъркала колежке! Това е телевизията на Делян Пеевски,ортак на Б. Пожарникаря и онзи циганин дОган..........

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта