Градушки - До 90 ст./дка такса ще плащат фермерите за противоградова защита!

• A
    Здравейте колеги, пускам нова тема за градушките. На мен ми пострада покрива на едното хале и част от реколтата, е малка част, но все пак !
  • A
    Странно, никой ли не го вълнуват градушките?
  • A
    Колеги, някой в течение ли е, какво замислят МЗХ относно противоградовата защита?
  • T
    Колега а до 70%? (напр.65%). Нещо за покрива не те разбрах? Само дет в България всичко е далавера. Аз съм скептичен !
  • H
    Нищо догодина ще си платиш по 1 лв на декър (покрива няма да го плащаш.Покривите и бетонните площадки от 2018-та ще ги плащаме) и ще те обезщетят при 70% загуба.Ама само при 70 или повече.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Кой трябва да се сигнализира за неидентифицираните животни?

Кой трябва да се сигнализира, за да се вземат навреме адекватни мерки, когато има неидент...

727 0

Държавата да поеме разходите за заплати и осигуровки, данъци

cenko: Като се замисля, наистина това са си чисто поемане на разходи за заплати и осигуровки ......

1686 2

Не ви ли писна да ви крадат или ? Такса за градушките по 1 лв на дка

Uvas: Явно не! Щом седим и пасем, още издевателства ни трябват. Така е, като получаваме даром,...

2560 6

Проблеми по Мярка 4.1

Uvas: Немам думи...

1662 3

От три месеца чакам 4 плащане по мярка 141. До кога???

Здравейте, края на октомври месец подадох документите за 4 то плащане по мярка 141. Сетих...

1515 0