M

Разлика в новата земеделска политика на новото и старото правителство

venets: Колеги, съгласен съм и с двата коментара.Споделям напълно написаното от Вас.По въпроса с а...

742 2
B

ПРОТЕСТ ПРЕД МЗХ

businessplan: Върви и петиция в подкрепа на отварянето на мярка 112! Моля всеки, който иска да помог...

840 1
S

ПРОТЕСТ В БРЮКСЕЛ

Понеже явно тука никой няма да ни чуе, ако искате нека да наемеме 200-300 трактора в Белг...

785 0
N

Чужденци ще могат да купуват земя след 2013

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=2277434 Какво мислите по въпроса ? Защо точно...

677 0
B

Протест за неполучаване на субсидии

Колеги предлагам да се организираме всички заедно и да излезем на протест.Не може да се по...

1167 0
M

Има ли институция подпомагаща младите земеделци?

Savetivzemedelieto: Освен банка, друга институция за жалост няма. Ако покривате изискванията за желания от Вас...

1034 1
S

Шерифската система на U.S.A. в България

Може да Ви се струва странно ,но това е най О.К. за всички обезумяли села и то не само в...

808 0
N

Полша стачкуват против продажбата на земя на международни компании

Niekos90: И аз съм на същото мнение като вас колеги факта си е факт руснаците купуват като луди.То...

858 2
B

1-ви Май - ДЕН НА ТРУДА !

Честит празник на всички трудолюбиви люде !

29 0
P

Хаос в МЗХ

без коментар http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5695334

755 0
F

Млади фермери отрязани за 2ро плащане

pepka: Здравейте, как процедирахте след отказа за второ плащане на субсидията?

2214 2
V

Кой вестник е по-близо до земеделците?

Колеги, кой вестник е по близо до земеделците, при публикуване на актуалните новини от дне...

25 0
V

БАБХ се отказват от дезинфекцията на камиони, минаващи през граница. За кого са последиците?

Колеги, снощи по новините на една от телевизиите, случайно чух, че от БАБХ са се отказали...

574 0
S

Честит Национален празник на всички българи

muhammed: Честит да е...

3795 6
R

Поредна гавра със селското ни стопанство на \'Загрижените Ни Български\' управници - от създателите на \'плана Ран-Ът

rikii: Здравей , Ники !!! .. Не! Някак си не мога и не искам ! Една налична...

1107 3