K

Съвети, мнения и предложения за отглеждането и сушенето на годжи бери

Feniks: Колеги,имам едногодишен разсад на годжи бери в кофички от кисело мляко около 150 бр.- 3лв...

4941 6
I

Проблем при отваряне на анкетна карта в Windows среда - помогнете!

pk45bg: Привет, И аз имам този проблем. Може ли да дадеш малко повече подробности за версия...

7001 8
P

Как да разберем прогнозата за времето по точни координати на земеделските имоти и стопанства!?!

krumtenev: Но ще вали само в западна България и то дъжд (сняг няма да вали )

6029 14
P

Споделете мнения относно използването на млекомат

slaveia: Вероятно сте прочел всичко в нета за тази машинка,но мненията на клиентите,според моите пр...

1324 1
I

Съвет при отглеждане на зеле - техники, добиви и грижи

dafinkalazarova: Зелето е застъпено като ранна, средно ранна и късна култура. Най-голямо значение за нашата...

43910 3
I

Моля за съвет относно сеитбата на маточина!

Мехмед Шакир: Засях 4/5 м квадратни маточина. За съжаление не поникна. Не зная защо. Няма нито едно коре...

21182 10
A
3317 5
T

Съвет относно монтажа и поддръжката на мрежа за краставици

lemmark: А може ли още един въпрос към вас,ако не е нахално ,че ви отнемам от времето.Виждам на сни...

23783 5
P

Съвет при избор на сеялка за пролетници

cecos: която и да е турска да вземеш купуваш едно и също с различно име миналата година имах същ...

1683 2
C

Как да кача снимки в галерията?

adriana: Цъкни върху "Добави снимка".И после следвай указанията в прозореца, който ще ти се отвори

969 1
S

Как да се сдобия с права да обработвам земя, принадлежаща на различни собственици?

eppagro: Отиди в поземлена комисия виж кой я е чертал миналата година ! от там искай кой е собствен...

3098 10
S

Колеги, дайте съвети какво е нужно за отглеждане на лозя за винени сортове?

proba: Нямаше ли някакви квоти за винените сортове? Европата, май си запази тоя бранш за нея...

1875 3
F

Каква пръскачка да използвам при пръскане за трева за подхранване на градини?

Fermer_ot_Dobrudja: http://www.youtube.com/watch?v=r6kWr14weYM Нещо такова търся дали има някъде в страната

2558 1
P

Съвети при отглеждане на овес - посадъчен материал, торене, тънкости в занаята

Peniniq: Мерси колега за подробното обяснение !

1565 2