Проблем при отваряне на анкетна карта в Windows среда - помогнете!

• I
    Колеги, ако някой се е сблъскал ( а съм сигурен в това) с факта, че анкетния формуляр не се отваря в среда Windows 7, а само в ХР, моля да ми посочи изход от положението ако има такъв (без да търся компютър с ХР).
  • P
    Привет, И аз имам този проблем. Може ли да дадеш малко повече подробности за версията на MS Office. Пробвах с MS Windows XP (x86) и MS Office 2003 проблема си го има. Благодаря предварително.
  • S
    Проблема идва от версията на Windows 7. Много е важно дали е 32 или 64 битов. За да ти тръгне, трябва да имаш инсталиран Windows 7 x86 (т.е. 32 битов) и Microsoft Office Packet x86 (т.е. пак 32 битов). Общо взето всичко къде що е държавно е с Windows XP, а сладурите от Microsoft така са направили версиите на офис пакетите за различните версии, че не се разпознават. Аз лично съм го подкарал с Oracle VM VirtualBox и втори инсталиран виртуален Windows XP, но е прекалено сложно, така че варианта е с 32 битов Windows 7 и офис пакет.
  • P
    аз си подадох тази седмица анкетната на версия 20 и си я приеха без никакъв коментар
  • M
    Версията, която си показал е 22 - точно тази, която искат от ОСЗ в цялата страна. Моя съвет е - направи си я на старата версия 20 и с нея в ОСЗ - там ще ти я "импортнат" във версия 22 и няма да имаш грижи. Поне при мен бе така. В линка ще намериш версия 22 http://dox.bg/files/dw?a=de71403635 - създай си анк. карта на старата версия и си направи импрорта с тази, която съм сложил в линка - работи пробвах е преди да е кача. Ако имаш въпроси питай. Успех
  • P
    пробвай да свалиш от някъде другаде анкетната а може да прави проблем и от по нова версия на офиса аз съм с 2010
  • I
    Винаги съм си я правил, но преди 2 години смених компютъра и ОС. Въпреки че съм качил и ХР на друг дял в този хард при опит да отворя таблиците излиза това от снимката. Аксес имам 2003г ( вижда се че отваря първата страница), но след това излиза малкото прозорче - горе вдясно, и до там.
  • P
    не би трябвало да имаш пробрем windows 7 аз си я отварям с него по скоро версията на office пакета и дали има access
  • P
    Маикрософт Аксес, май се казваше нужната програма. И трябва да е тяхната версия... Загубих си няколко часа, за да отворя файла у нас... и накрая отидох на комп с ХР, да си свърша работата...

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Радио комуникация в тракторите

Здравейте колеги! От известно време си мечтая да си обурудвам тракторите с радио станции з...

144 0

Неприятели по люцерната - дайте съвет

elpastuh01: Сложи си електропастир и няма да имаш проблеми.

2934 4

Земя - насъждения и сеитба - въпрос

Здравейте бъдещи колеги. Въпросът ми е с какво да засадя и посея 4.5 декара земя до която...

1650 0

Измръзване на лоза

marinov55: Не се притеснявай градинарю,затова защото ще ти мине! Ако беше сътворена толкова елемента...

2670 1

Питане за подходящо растение

proba: Джанка от костилки! Виж някъде във форума обсъждахме Жив плет

1962 6