V

Имам проблем с пусков двигател на трактор ЮМЗ - предложете решения

vinety: ами запълних с електрожена ама пак е същото положението давай друг акъл

3627 3
I

курс за трактористи - категория Твк

fortschritte516b: Има Твк-3, но не знам къде се провежда в София.Цената му е около 380 лв.Ако има мераклии...

6005 4
A

Червеи в капкообразувателите

Здравейте,колеги.Днес за пръв път видях във външните капкообразуватели малки червейчета.П...

532 0
A

3 декара свободна земя - с каква едногодишна култура да я засадя?

todorovtr: Корнишони но с капково напояване! С цистерната всеки ден надвечер напояваш и няма да пропу...

2237 2
S

поливане на тютюн

karanikadir: http://agronet.bg/agro/otglejdane/577-tabacco-otglejdane.html

1455 1
1

Купувам .ZEM карти на землищата на Добрич област и Бургас област

goro_N: Може просто да се регистрираш на efarmbg.com А възможностите за работа с ъс КВС може да...

147 1
J

Цена на скрап за желязо и ламарина

Persepol: Колеги, цените на скрапа - било то черен или цветен скрап, ги има в сайт www.scrap-bg.com...

27166 4
B

ГЕРГЬОВ ДЕН !

dimitarganchev: честит празник на всички колеги животновъди и именици им пожелавам много здраве и щастие...

1148 4
B

1-ви Май - ДЕН НА ТРУДА !

jatvar: честито на всички на празнуващи и не празнуващи

880 1
P

Някой отглежда ли копринени буби? Има ли пазар и на какви цени?

Здравейте,колеги.Интересувам се някой в тази страна занимава ли се с отглеждане на коприне...

5522 0
T

4 дка земя - в какво да инвестирам?

doc: ha ha hi hi i kakvo she izkara s tiq zaici i kakto boleduvat zaicite i za 1 den she izmrat...

6969 12
K

Каква ферма да направя?

businessplan: Искам да направя ферма но незнам за какво да е тя. Трябва да е с евтино подържане и да се...

2047 6
B

Създаване на високо продуктивно пасище

po4kata: ок ванка . Нагърбил си се с много сложна задача , много е трудоемко и на дали има компетен...

3524 3
V

Заразени площи под карантина - имам ли право да ги обявявам по ССЕП?

no_nik: Питай в регионалната ти дирекция на БАБХ за по-сигурно иначе от тук всякакви умници ще чу...

1097 1