J

Съвети за кандидатстване по Мярка 121

jono83: Здеавеите имам 80 декара земя която искам да превърна във бадемова градина по каква мярка...

3509 9
S

Имам нужда от съвет при първи стъпки в животновъдството

nedelchev: Животновъдството е тежък отрасъл. Нещата които определят инвестицията не опира само до пар...

8318 16
T

Избор на посадъчен материал при засаждане на картофи

DJIMI2000: Колега, предстои ни внос на посадъчен материал от Холандия. При интерес пиши на:...

2059 2
T

Какво е нужно за отглеждане на щрауси - ферма, пасища, проекти, субсидии ?

pepi79: Аз много скоро ще започна да отглеждам щрауси просто за удоволствие! Ще започна с две брой...

16564 6
R

Какъв трактор да си купя - трактор Claas или трактор John Deere ?

vladimirvelichkov: Много е важно,какво искаш да правиш с трактора,на какви часове искаш да го вземеш и прочие...

6296 9
K

Инвестиции в животновъдство

big_death: Що да я затваряме - много е образувателна даже ! Я сподели сега до къде я закара - какви ж...

18038 51
D

Въпрос за кандидатстване по мярка 141, ако си кандидатствал по 112

BLOT: здравей, ДОЧКА80 искам да те попитам проекта по мярка 112 сама ли го изготви или използва...

1717 7
O

Какви са капиталовложенията и тънкостите при създаването на орехова градина?

vnukata: Залагайте на проверен посадъчен материал от лицензиран овощен разсадник, в по-добри случаи...

2056 3
D

Инвестиция в кланица за трупно месо - дайте мнения!

dankov90: представете си никой не се занимава с животновъдство кво би станало наистина толкоз ли е...

5582 10
G

Изграждане на ферма за пъдпъдъци - моля за мнения и препоръки!

BLOT: здр колега а можели да каже6 какви са изискваниата за мярка млад фермер говора за патпадъц...

11161 5
D

Съвет за терен - засаждане на овощна градина или орехи

vintage: Здравей, Колегата dobri е напълно прав за това което казва. И аз съм ползвал Националн...

2046 3
D

Какви са първите стъпки при кандидатстване по Мярка 112?

BLOT: Здравейте, занимаваме се с разработване на проекти по ПРСР. Можем да окажем съдействие и з...

2730 4
J

Дайте информация за консултиране по европроекти

BLOT: Здравейте, района на действие на консултанта не е от съществено значение. Важно е колко пр...

1833 1
X

Какви са наредбите по мярка Млад фермер?

persei: Moжете да се разведете и да опиташ, струва си! хахахахах :ДДД

3122 6