Изграждане на ферма за пъдпъдъци - моля за мнения и препоръки!

• G
    Здравейте! Имам желание да стана млад фермер с отглеждане на пъдпъдъци! Дайте ми някакъв съвет,защото съм в чужбина на 23год. и искам да се върна в България и да се захвана с някакъв малак бизнес,като за начало! Благодаря предварително
  • B
    здр колега а можели да каже6 какви са изискваниата за мярка млад фермер говора за патпадъците какви са условиата за одглеждане и една ИЕ за пъдпъдъци е 90бр тоест 4 ИЕ 360бр. или гре6а . ако може някои да обясни 6те сам благодарен . Четири ИЕ са 361.08бр т.е трябва да имаш поне 362 пъдпъдъка. С един от колегите във форума разговаряхме по телефона за пъдпъдъците, но не мога да се ориентирам по ник-а кой е точно. При интерес за изработване на проект по мярка 112 на тел: 0887 957 081.
  • M
    Здравейте! Имам желание да стана млад фермер с отглеждане на пъдпъдъци! Дайте ми някакъв съвет,защото съм в чужбина на 23год. и искам да се върна в България и да се захвана с някакъв малак бизнес,като за начало! Благодаря предварително Imam kledki 0877000430
  • B
    здр колега а можели да каже6 какви са изискваниата за мярка млад фермер говора за патпадъците какви са условиата за одглеждане и една ИЕ за пъдпъдъци е 90бр тоест 4 ИЕ 360бр. или гре6а . ако може някои да обясни 6те сам благодарен .
  • B
    Здравейте, с ферма за пъдпъдъци може да се кандидатства по Мярка 112. Все още не е излязла рамката за период 2014-2020 с изискванията за бой икономически единици при кандидатстване. Една ИЕ за пъдпъдъци е 90.27бр. Нашата фирма се занимава с разработване на проекти по ПРСР. При интерес може да се свържете с мен на тел 0887 957 081.
  • G

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Годжи бери

Здравейте на всички! Наскоро ми попадна имот, който е засаден с 50 дка годжи бери и 72 дк...

162 0

Въпроси, въпроси, въпроси......

отговор: Наистина не искам да ти чупя хатъра, но ако тръгнеш да се занимаваш с това което си си нау...

198 2

Изграждане дестилерия за лавандула

distilleryKK: Проектиране, доставка и монтаж на дестилерии за етерични масла. Моля потърсете ни на 08989...

25400 3

мярка 6.3

gonzo79: на 29 07 -1250

1583703 4208

Хладилна база за плодове и зеленчуци - заслъжава ли си инвестицията?

izhel: Когато са налице парите, лесно се изгражда. Въпросът е в осигуряването на пазара и качеств...

3809 3