Какви са първите стъпки при кандидатстване по Мярка 112?

• D
    Здравейте бъдещи колеги, бях мислил да почвам с домати за така известната мярка Млад Фермер, но размислих днес и мисля че калифорнийският червей е по-добър вариянт Е имам 2 въпроса, първият ако има някой който се занимава с това да сподели колко червеи трябва да закупя за тези 240кв.м. за да покрия ИЕ , и вторият въпрос някой който е по в час с документите относно Млад Фермер да каже дали трябва сега да си подам документите до 20декември или неможе защото в момента все още нямам нищо, след около 2,3 дни отиваме да подписваме аренда с комшията Благодаря ви предварително, надявам се някой да помогне колкото и странно да звучи
  • B
    Здравейте, занимаваме се с разработване на проекти по ПРСР. Можем да окажем съдействие и за набавяне на необходимото количество червеи за стартиране на фермата. За допълнителна информация 0887 957 081
  • D
    Много се поинтересувах и реших през м.Май догодина да кандидатствам защото мисля че няма да смогна до 20декември а и ходя на лекции и няма да успея. Реших и да започна с калифорнийски червеи не с домати, защото ми изглежда по-малко хамалогия (поне така изглежда) и обмислям закупуването на зебло за лехите и няколко кв.м. червеи и да ги оставя да се размножават до май април месец докато дойдат проверките да се размножат за да не давам толкова много пари за червеи, е ако има някой добра оферта относно червеите да ми пише, може да измислим нещо
  • S
    Колега dd доста си незапознат с мярка 112 като цяло но ако трябва да ти разясняваме ще има доста писане - по-добре си изтегли Наретба номер 9 (2007-2013) от тук или от сайта на МЗХ - там подробно ще прочетеш всички отговори които търсиш ;) А доколкото моментно отворения прозорец - той е предвиден предимно за фермерите които са на 40 и имат изградени ферми, но тъй като тази година май-юни нямаше прозорец им се дава шанс да кандидатстват сега за да не прескочат границата за догодина, + това ти нямаш ферма а само с намерение не може да се кандидатства
  • N
    Пак червеи... ние вече не станахме ли водещ производител на биохумус във света ?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Годжи бери

Здравейте на всички! Наскоро ми попадна имот, който е засаден с 50 дка годжи бери и 72 дк...

163 0

Въпроси, въпроси, въпроси......

отговор: Наистина не искам да ти чупя хатъра, но ако тръгнеш да се занимаваш с това което си си нау...

199 2

Изграждане дестилерия за лавандула

distilleryKK: Проектиране, доставка и монтаж на дестилерии за етерични масла. Моля потърсете ни на 08989...

25400 3

мярка 6.3

gonzo79: на 29 07 -1250

1583703 4208

Хладилна база за плодове и зеленчуци - заслъжава ли си инвестицията?

izhel: Когато са налице парите, лесно се изгражда. Въпросът е в осигуряването на пазара и качеств...

3809 3