Какво е нужно за отглеждане на щрауси - ферма, пасища, проекти, субсидии ?

• T
    Здравейте на всички,това което ще ви кажа ще ви прозвучи налудничаво,но то е ФАКТ.Решихме да отглеждаме щрауси. Вече имаме 500 броя на 2 месеца.Никога не сме се занимавали с животновъдство но имаме средства и желание.За тези животни ни трябват 500 декара пасища във Варненска област.rn 1. Как можем да намерим пасища.rn 2. Как да си направим европейски проект (какви са стъпките)rn 3. За да вземем субсидия за глава добитък трябва ли да имаме ферма или може да ги гледаме на открито в пасищата(защото така мислим да ги гледаме)rn 4.Ако някой може да помогне със съвет за отглеждане,изхранване,литература или нещо друго,моля пишете.
  • P
    Аз много скоро ще започна да отглеждам щрауси просто за удоволствие! Ще започна с две бройки и се надявам да ги развъдя!
  • B
    Здравейте, с толкова много птици може да кандидатствате по няколко Мерки по ПРСР. При интерес може да се свържете с мен на тел: 0887 957 081
  • T
    Здравейте благодаря Ви,че пишете.Моля давайте телефони.
  • J
    Здравейте, аз мога да помогна с храната. Имам връзки и контакти.
  • O
    И аз гледам 25бр щрауси. Ако желаете можем да изнасяме заедно
  • I
    Здравейте, поздрави за начинанието ! Относно проект за отглеждането на щрауси можете да се обърнете към мен, на лично съобщение или директно по телефона- 0885271540 Имате голям брой птици така че има схеми, чрез които можете да си финансирате- било оборудване, било изграждане на постройка и т.н. Поздрави и хубави празници !

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Годжи бери

Здравейте на всички! Наскоро ми попадна имот, който е засаден с 50 дка годжи бери и 72 дк...

162 0

Въпроси, въпроси, въпроси......

отговор: Наистина не искам да ти чупя хатъра, но ако тръгнеш да се занимаваш с това което си си нау...

198 2

Изграждане дестилерия за лавандула

distilleryKK: Проектиране, доставка и монтаж на дестилерии за етерични масла. Моля потърсете ни на 08989...

25400 3

мярка 6.3

gonzo79: на 29 07 -1250

1583703 4208

Хладилна база за плодове и зеленчуци - заслъжава ли си инвестицията?

izhel: Когато са налице парите, лесно се изгражда. Въпросът е в осигуряването на пазара и качеств...

3809 3