Съвети за кандидатстване по Мярка 121

• J
    Здравейте приятели , от много време имам идеята да засадя орехи. Разполагам с 10 декара земя , която искам да превърна в овощна градина от орехи. Искам да кандидатствам по Програма за развитие на селските райони мярка 121 . Какво ще ме посъветвате Вие ? Благодаря Ви!
  • J
    Здеавеите имам 80 декара земя която искам да превърна във бадемова градина по каква мярка мога да кандидатсвам
  • M
    новия програмен период няма да има121,но ще бъде под друго име.Иначе колежката с 10дка не е за тази мярка ,а по-скоро за 141.С 10 дка колко ИЕ ще има.Околко 1ИЕ.Така че тя е полупазарно стопанство.Нека не надвишава възможностите си,а да кара стъпка по стъпка.
  • G
    в новия период няма да има м 121, сещате се след седем години от отварянето, новата мярка ще е инвестиции в земеделски стопанства или нещо подобно тя ще е съвкупност от до сега действащи мерки още няма правила вероятно ще стартира 2015 година има доста време да се подготвите
  • P
    за мярка 121 с орехи особенно 10 дк е много трудно. има начин да се 'приеме за инвестициооно намерение ' създаването на трайни насаждения но икономически ще си на загуба ако ги правиш по тази мярка дозина документи бумаги ще платиш на фирмите повече отколкото ще ти върнат по проекта (личен опит не философстване) отделно че сега още ще се изясняват условията за новия период и няма информация много
  • O
    Никой нищо не казва И аз мисля да правя същото ама уви никакви съвети!!! Къде ще ги засаждаш ти?
  • T
    тест
  • T
    tet
  • T
    трябва да помислим
  • T
    интересно

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Годжи бери

Здравейте на всички! Наскоро ми попадна имот, който е засаден с 50 дка годжи бери и 72 дк...

163 0

Въпроси, въпроси, въпроси......

отговор: Наистина не искам да ти чупя хатъра, но ако тръгнеш да се занимаваш с това което си си нау...

199 2

Изграждане дестилерия за лавандула

distilleryKK: Проектиране, доставка и монтаж на дестилерии за етерични масла. Моля потърсете ни на 08989...

25401 3

мярка 6.3

gonzo79: на 29 07 -1250

1583703 4208

Хладилна база за плодове и зеленчуци - заслъжава ли си инвестицията?

izhel: Когато са налице парите, лесно се изгражда. Въпросът е в осигуряването на пазара и качеств...

3809 3