Какъв трактор да си купя - трактор Claas или трактор John Deere ?

• R
    Мисля да купя трактор втора ръка 120-140 к.с Кое да избера Клас или Джон диър. Ако може да ми помогнете.
  • V
    Много е важно,какво искаш да правиш с трактора,на какви часове искаш да го вземеш и прочие.Първия въпрос е 4 или 6 цилиндъра и типа на шасито и кутията.
  • P
    Колега купи си КУБОТА М135 перфектна машина и струва 112000лв. и е уникално икономичен.
  • I
    Най-важно е да има резервни части и сервиз!Щом си от регион Търговище заложи на Джон Диър-6серия
  • M
    Мисля да купя трактор втора ръка 120-140 к.с Кое да избера Клас или Джон диър. Ако може да ми помогнете. Аз също мисля да си купувам трактор от тоя диапазон на конски сили и същите марки и за сега везните ми накланят към Клас но още събирам информация от приятели и познати и техните впечатления как се представят машинките , като разход на гориво , повреди и прочие ... Успех с избора Поздрави !
  • S
    Да бе при john deere изопщо няма проблеми с електрониката имам два john deere постояно грешки в компютрите и датчици горят.
  • N
    Claas са с двигател John Deere така че там проблеми няма!!! Но електроника, кутия и други си е чист късмет. При John Deere нямаме ядове
  • S
    Claas си купи няма да съжаляваш
  • R
    John Deere или New Holland. Ако искаш модел пиши.
  • I
    Джон диър късмет

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Годжи бери

Здравейте на всички! Наскоро ми попадна имот, който е засаден с 50 дка годжи бери и 72 дк...

163 0

Въпроси, въпроси, въпроси......

отговор: Наистина не искам да ти чупя хатъра, но ако тръгнеш да се занимаваш с това което си си нау...

199 2

Изграждане дестилерия за лавандула

distilleryKK: Проектиране, доставка и монтаж на дестилерии за етерични масла. Моля потърсете ни на 08989...

25401 3

мярка 6.3

gonzo79: на 29 07 -1250

1583703 4208

Хладилна база за плодове и зеленчуци - заслъжава ли си инвестицията?

izhel: Когато са налице парите, лесно се изгражда. Въпросът е в осигуряването на пазара и качеств...

3809 3