машини за гранулиран фураж

• H
    здравейте.пишете мнения за машини за гранулиран фураж.за малка ферма.интерисуват ме цени и има ли смисьл изобщо [:slap:]
  • A
    Здравей Емиле! Прегледах всичките ти постове в темата. Разбирам, че търсиш шнекова преса за гранули,било то и втора употреба. Според мен трудно ще намериш, защото който има такава си работи с нея. Втора употреба могат да бъдат редуктора,двигателя някой материали, но не и самата шнекова преса, защото незнаеш как е била експлоатирана до този момент. Ако имаш някакви въпроси пиши ми на лични, имейл или тел..
  • tarsq da zakupq machina za granuli vtora raka do 150kg na 4as ako nqkoi znae takava ot kade moga da zakupq.blagodarq predvaritelno
    • Д
      Имам точно такава правя гранули от люцерна и концентриран фураж храня мои животни и продавам прекрасна е но искам да я заменя за по голяма затова я продавам
  • Фирма Бимета произвежда пелет преси с плоска матрица. за повече информация: www.bimeta.org
  • V
    Направих си шнекова-излезе ми около 1500лв за сега работи вече 6-7месеца без проблем.Но прави около 40 кг на час сега ще опитам да и вдигна оборотите да видя какво ще стане.УСПЕХ и на вас
  • и аз така мисля,макар че сьм новобранвц.
  • dite si mnenieto koq e po dostapna za malki fermi ka to men primerno az otglejdam 70 maiki zaici i 25 maiki ovce i 10 maiki kozi kapacitet na presa sporetmen do 100-maksimum 150 kg za h.e pre dostatachno
  • виж в обиавите е пьлно сьс шнекови.по 5-6000лв.и то без ддс.и чувам разни отзиви,че не били много рентабилни.нещо вала много бьрзо се износвал.но да не те заблодя,че не сьм много в час [dalavera]
  • nqkoi s oshte oferti i nai veche za shnekovi as tarsq takava ako ima i vtora upotreba da dade oferta i krdinati za vraska
  • Колеги има смисъл от тази инвестиция единственно в зайцевъдството и то ако имаш поне 20-30 майки.Иначе не е оправдано.
  • bravo.ot koga chakame klipcheta,kak raboti.tozi plamen sigurno se razsardi.niama go nikakav [:duel:]
  • http://www.youtube.com/watch?v=4Cq63ak0Fmw&feature=related
  • http://www.youtube.com/watch?v=69bgslbJcIA&feature=related
  • takava presa 6umenska firma gi predlaga kato cenitesa za 4kw e okolo1500$ ima i pomalki i pogolemi prosto napi6ete v google ma6ini i presi za peleti i granuli
  • Ам катое пълно дай да видим с тая китайка как върви работата Хващам са на бас че 3 часа работа после един лагер няма да мърда.
  • като ви направи видео,сигурно ще кажете,че машинката не е нова.в ютуб е пьлно с такива видиа.цяла европа,африка и азия използва такива машини. .но както и да е.мен не ме засяга много темата.може би той не рекламира на правилното място.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Q

Отказ от Категория?

Здравейте колеги, бих искал да попитам дали мога да откажа категория която вече имам (ТВК-...

156 0
A

Почвени проби и анализиране на получените данни

За да Ви помогнем да установите, в каква степен това уникално почвено разнообразие се отра...

158 0
A

Инспекция на посевите чрез заснемане с дрон

Събираме точни данни на ниво растение, използвайки високо прецизен дрон с интегрирана мул...

141 0
U

избор на тръбно ролкова поливна машина

Hri100: Аз съм най-доволен от Окмис.Вносител е фирма Новита прим.

219 1
K

Мулчер-тава

Здравейте,колеги! Интересувам се от такъв тип мулчер-тава ,който може да сподели малко пов...

759 0