I

Каква безплатна навигация ползвате за пръскачка?

iovkito: Днес пробвах тази програмка дали работи. Свърза се успешно с антената на навигацията , коя...

4035 6
S

Споделете начини за изработване на млекоохладителни вани

vo: Предполагам някой хладилен техник може да направи инсталацията с медните тръби,компресор,и...

2321 1
V

Съвети за избор на челен товарач за ЮМЗ

velimirdonchev: Тоест каварненското недоразумение е по здрава машина? Аз имам да подравнявам тук там парц...

3228 3
M

Становища за не/допускане на земеделска техника до участие в жътвена кампания

iovkito: Цената на желязото в момента е 25 стотинки , няма да се вземат много пари .

3645 3
C

Съвет кой да изчисти 7 декара с мулчер

Търся да взема под наем или някой да дойде да изчисти около 7 дка изоставено лозе край Пле...

880 0
B

Къде да намеря форма, преса за сирене

Teko: https://grad.bg/o-557545-%D0%9F%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%B0_%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D1%8A%D0%BF_%D0...

7577 1
H

От къде да намеря ресор от РСД-4

Колеги ,скъса се горният лист от ресора на РСД-4 и се чудим как да го правим и какво да пр...

961 0
F

Споделете съвети относно машина за белене на орехи

kris200: Че къде ги има по 150 лв??

5773 4
M

Китайско двигателче 6.5 к.с. гори запалителните бобини!

marinov55: Благодаря,колега! Трудно осъществима е идеята Ви! Тези,двигателчета са без акумулатор,за...

1358 2
B

Не мога да намеря джанта от колесник на Ан-2, моля за съдействие колеги!

Колеги ,някой да знае къде мога да намеря джанта от Ан-2 ? Не е като да има магазин за рез...

819 0
K

Въпрос относно машина за изваждане на костилки

svilena1: здравейте, аз търся същата машина и съм изправена пред същия проблем. За съжаление вече вт...

3376 4
K

Помогнете да избера между роторен сеносъбирач и такъв със слънца

kakoqn: Благодаря вече сам си харесал един роторен.

1614 5
S

Какъв сеносъбирач за трактор Владимировец Т-25 да избера?

sokola: Благодаря за съвета, остава само въпроса относно сушенето на сеното - достатъчно ли го обр...

2222 6
C

Проблем с GPS Trimble 750

От време на време се изключва и включва сам проверил съм кабелите няма проблем там, също т...

917 0
P

GPS навигация за трактор

GPS навигация за всички модели руски и западни трактори, очертаване в ИСАК,работа с shp фа...

482 0