Присаждане на кош от саксония на СЗУ

• D
    Здравей те!\r\nОт няколко вечери сънувам нещо (понеже нямам сеялка за рапица) да присъдя на СЗУ-то кош и семеподаващия механизъм от Саксонията като запазя на СЗУ-то изсяващите дискове.Гледах турските Иртем за есенници но са много леки и искат добре подготвени полета а СЗУ-то си е чукан и не много капризен само дето не може да сее много точно. Ако някои има идея за тази присадка ще се радвам да разбера нещо
  • S
    kolegi nqkoi moje li da mi kaje kak se nastroiva6e seqlka SZU
  • abe dobra seialka e irememkata ama da si si vzel edna amacone nastaro se vsiakakvi kolturi s sliata povrxnost.
  • много скъпи не са за мен. Аз гледам нещо по старичко да мога да го платя в брой и да го избия от икономия за 3-4 години
  • D
    Как е Дулев,разгледа ли обявите? Избра ли нещо?
  • D
    Дулев ето разгледай това"www.wiwaagro.com.bg"
  • D
    не само клас само да не е някои Соц. комбайн като Дон Е-516 и др
  • ДУЛЕВ ЧЕСТИТО И ОТ МЕН ЗА НОВАТА ПРИДОБИВКА
  • D
    Дулев само класс ли търсиш?
  • D
    Нищо за сега Този който гледах в мобиле изчезна. Дадох поръчка да ми търсят фирма Никея Ямбо но още нищо не са предложили
  • I
    Дулев добро решение си намерил
  • D
    колега,какво стана с комбайната?
  • какво стана с комбайната?
  • Мерси колега
  • D
    Честито и успех в сейтбите.
  • D
    Проблема е решен вчера си купих Иртемка за рапица и пшеница. На есен ще ви кажа как работи.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Болгар ТК 82 сеялка Kurt

Здравейте, Искам да попитам дали Болгар ТК82 ще се справи с пролетна сеялка Kurt 6 редова...

84 0

Amazon D30Super 7

Пламен: колко ти е диаметъра на гумата ?

64 1

Въпрос

Здравейте колеги! Мислим да си закупим житна сеялка Амазония 9D. Проблемът е че не е с д...

115 0

Избор на сеялка за слята повърхност- западна или турска

Здравейте колеги, искам тази година да сменя сеялката, тъй като до сега караме с СЗУ 3....

871 0

Мнения за пролетна сеялка Амазоне!!!

Мнения относно сеялка Амазоне ed 602k, ed 452.

315 0