Таблица за настройване на руска сеялка СУПН-6

• T
    Колеги ако някой може да помогне с таблица за регулиране на окопна сеялка СУПН-6 производство на Красная зирка,задвижващите колела са изнесени отстрани на сеялката.\r\nБлагодаря предварително
  • I
    Колеги ако някой може да помогне с таблица за регулиране на редува сеялка СУПН-6 производство на Красная зирка,задвижващите колела са изнесени отстрани на сеялката. Благодаря предварително.
  • Да трябва дасе обърне внимание.При мен на вал В и Г има 7 зъба
  • M
    внимавайте защото има с различни запчатки
  • L
    И на мен lupo_93@mail.bg
  • I
    колеги може ли и на мен да ми пратите таблицата благодаряви предварително иван_тодоров8704@маил.бг на латиница
  • I
    колеги може ли и на мен да ми пратите таблицата благодаря предварително иван тодоров8704 на латиница
  • T
    ако може и на мен благодаря toko_@mail.bg
  • I
    Колега Georgiev_74, моля те да ми изпратиш таблицата за настройка на сеялката СУПН-6. Благодаря, предварително! моят email: iren05@abv.bg
  • D
    здравейте,наскоро закупих сеялка супн6, но на нея липсваше таблицата за регулиране.човекът от който я взех ме убеди че може лесно да се сметне колко семена засява и без тая таблица, като се направи едно "сухо" засяване на бетона и се види разстоянието през което засява зърното и след това да се сметне.това реално е вариант,но мисля че по-лесния начин е с таблицата,затова ви моля ако има възможност някой да ми я прати на емаила dark__demon@abv.bg
  • A
    Здравейте, бихте ли изпратили таблицата и на мен? мейлът ми е ico_ztt@abv.bg предварително благодаря
  • C
    Може ли да ми изпратите схемата, много спешно ми трябва! email: checho71@abv.bg Благодаря предварително!
  • G
    ok
  • M
    Колеги, ако може претете и на мен таблицата за настройване на сеялката ! Благодаря ви предварително ! monkatasum@abv.bg
  • T
    agronoma77@mail.bg
  • G
    дай поща

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта