B

Каква сеялка да избера - руска или турска?

Mdriver: Аз съм с Иртемка вече 3 та година ще ми е и съм много доволен та на която и турска да зало...

4096 9
L

6 редова сеялка Курт

krumtenev: Някой може ли да ми обясни как функционира тази система с ПВЦ тръбите? Предполагам че са...

2778 5
S

Сеялка за пролетници

fermer31876: Има вече такава тема.Моето мнение че Курт са по добри от Иртем и другите турски такива

1079 2
B

Настройка на торовнасящ апарат на сеялка за пролетници

fermer31876: Последно как е по добре?Ако се сее с торовнасяне по голямата част от торта ще е около семе...

3296 8
N

Избор на качествена сеялка за пролетни култури

krumtenev: Западните сеялки имат по-голяма точност защото височината на свободното падане на семената...

15914 21
A

Избор на сеялка Monosem - дискова или анкерна?

petyo21: Вземи си дискова без да се чудиш. Аз съм от тия дето сеят рано и няма проблем с условията....

6315 7
P

Въпрос относно настройка на сеялка

krumtenev: http://www.fermer.bg/forum/view_post/86121

1479 1
C

СЕЯЛКА ИРТЕМ - не иска да сее

krumtenev: Ралника ако е за по-плитка сеитба също може да окаже влияние в преовлажнената почва.

4037 10
H

Съвет за сеалка за есенници

baraban4oskt: Сеялка ми трябва за около 100 декара,които ще обработвам с ЮМЗ До колко лева можеш да о...

1616 4
I

Замяна на маркучи на сеялка СЗУ

iovkito: Тези маркучи съм ги скъсявал , сменял съм ги с нови , все тая. Винаги има момент , когато...

2332 5
A

Мнения и съвети за картофосадачка

stanli77: Повече ми прилича на правена в час по трудово обучение. Едва ли поляците (или каквато е по...

4731 3
F

Мнения за турска сеялка за есенници ИРТЕМ ?

vdvalkov: Колега, сеитбата е изключително важна операция. Моят съвет е да не залагаш на турска сеялк...

10714 8
L

Как се регулира Новаченска сеялка?

vylcho: ето таблица с растенията на декар при различно разстояние в реда

3577 5
I

Колеги помогнете да намеря таблицата със сеитбените норми за румънска сеялка!

slavkremenski: Някой от Вас да е сял царевица за силаж я румънска сеялка. Мисля да сложа към 8300 семена...

23284 28
D

Сеялка Саксония - какви настройки са подходящи?

georgigeorgiev56: КОЛЕГА ЯВНО 4Е НЯМАТЕ МНОГО ОПИТ СЪС НАСТРОИКИТЕ НА ВСЯКА СЕЯЛКА ИМА ТАБЛИЦА СЪС...

1813 1