M

Колеги, препоръчайте ми сеялки за арпаджик

колеги ще съм много благодарна ако някой даде някаква идея, или къде има някакви машини ил...

1233 0
G

Колеги, препоръчайте сеялки за дребни зеленчукови семена!

Hri100: Имам Алп, но виждам имаш вече решение по въпроса.Колегата Дончев е прав, че Агрикола е сея...

13189 7
V

Резервни части за сеялка СЗ-3.6А

valka_bisana: Благодаря ти колега ще ги потърся

1691 2
K

Проблем при сеялка ALP

Здравейте. Като цяло съм доволен от сеялката за слята повърхност АЛП, но има едно слабо м...

2465 0
K

Мнения за турски cеялки?

krumtenev: и ние ползваме турска -алп Доволни сме! Като купуваш гледай работните и дискове да са вд...

2100 3
L

Регулиране на сеялка Иртем УД 3500

Търся инструкция за регулиране на сеялката .Регулиране на семе и тор. [email protected]

3405 0
I

търся сеяка СЗУ 3,6 на части

Здравейте Колеги, искам да попитам някой има ли непотребна сеялка, нужни са ми части от т...

39 0
V

Пролетна сеялка втора употреба

VLADKO: Благодарско за съвета колега .Проблема е решен успешно с покупката на нова Иртемка.

3060 2
2

Спешно ми трябва схема с настройките за Ямболка

trqbva mi shema s nastroikite na qmbolka za slancogled blagodarq predvaritelno eto e-mail...

845 0
G

Откъде да закупя вентилатор за сеялка румънка?

GRM: звани ми на тел.0878361230 или ме стрелни дасе разберем

2134 2
C

Сеялка IRTEM

kograman: Цонче,обясни нормално и на кирилица какъв е проблема.Тези писаници на маймуница не помагат...

87 1
S

ПРОБЛЕМИ С ХИДРАВЛИКАТА NEW HOLLAND T175

ever20102: Включи връщащия маркуч директно в казана , този проблем се явяваше и при Болгарите , до...

2862 19
L

Мнения за сеялка Sfoggia, 4-редова

loser312: Никой ли не е работил с тази сеялка ?

1497 1
Y

С каква машина да засадя 1000 декара пипер ?

alanto: Голяма подкрепа получи тука

7461 10
S

Предпочитани сеялки за слънчоглед

Plamski: Две години на услуга ми сяха слънчоглед с бекер и нямаше никакви проблеми, Мога да кажа, ч...

21443 59