Сеялка за директна сеитба СДС 3.0 - споделете мнения!

• L
    Колеги кажете какво ви е мнението за тези сеялки ,по масивни са от СЗУ 3,6 но като цяло са подобни .Руски или Български са ?
  • Г
    Колеги покажете тази сеялка СДС 3само съм чувал и много искам да видя
  • F
    Здравейте.Сеялката СДС 3.0м е Българска сеялка.Произведена от Сила Ямбол.Сеялката е предназначена за трактор Т-150,защото е много масивна,пред дисковете за засяване,оригинално има и дискове които,разцепват почвата,те много товарят трактора.Досега съм виждал 2 в интернет и тия дискове ги нямаше.Аз ги имам оригинално , но ги свалих защото сея с ЮМЗ ,и я олекотих максимално,за да може да се сее без проблем.На изложението,,Бата Агро'' видях новите модели на тия сеялки.Части могат да се купуват от новото име на Сила Ямбол-Хидро Сила.Ширината на сеялката е 3м,кошът им събира над 500кг,оригинално са с редуктор но ги правят и с верига.сеялката се вдига на 50 см от земята и е изключително здрава
  • L
    Колеги кажете какво ви е мнението за тези сеялки ,по масивни са от СЗУ 3,6 но като цяло са подобни .Руски или Български са ? На коя фирма са на Сила Ямбол ли ?
  • B
    Колега извън въпросната ти тема е ,но какво стана с проблема с Т-то ?
  • I
    Сеялките са Български .Тежки са но са здрави.Може да садиш в буци и по лошо подготвни ниви.Исяващия вал оргинално има 2 скорости на въртене.На бавните може да сееш рапица или люцерна

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта