G

С колко дупки на диска се сее царевица за силаж със сеялка Румънка?

Philip77: Здравейте, И мен ме интересува таблица за сеялка Румънка от старите(ако има разлика) Ако...

5558 8
K

Сеялка Курт (Алп) -таблица - споделена информация

Сеялката е от по-старият модел 2009 г.

4289 0
R

Проблем с ямболска сеялка

georgigeorgiev56: КОЛЕГИ НЕ МОЖАХ ДА СЕ СТЪРПЯ ДА НЕ ВЗЕМА ОТНОШЕНИЕ ПО ВЪПРОСА А ТОИ НАИСТИН...

9963 18
R

Не мога да намеря секции за пролетна сеялка - помогнете

tiho78: колега, имам 6 секции за новаченка. 0895767939 обадисе.

2659 7
Z

Как да си направя специфична част за сеялка или от къде да намеря такава?

yavor_panev: ti govorish za seqlka Diana sus torovnasqne...julto i zeleno mislq 4e i beshe cvetut,taka...

1101 1
M

Колеги дайте коментари за италианска сеялка Sfoggia!

adrianamehandjieva: Ако говорим за такава: http://img.machinio.com/autoline/11003804.jpg По-скоро позитивн...

936 1
J

Споделете мнения относно сеялка KUTR или ALP!

kograman: Добри са сеялките.Аз ползвам Курт,но Сонметзер също са добри сеялки.Тежки,здрави и правят...

2135 3
L

Сеялка за директна сеитба СДС 3.0

Колеги кажете какво ви е мнението за тези сеялки ,по масивни са от СЗУ 3,6 но като цяло са...

49 0
L

Сеялка за директна сеитба СДС 3.0

Колеги кажете какво ви е мнението за тези сеялки ,по масивни са от СЗУ 3,6 но като цяло са...

39 0
L

Сеялка за директна сеитба СДС 3.0

Колеги кажете какво ви е мнението за тези сеялки ,по масивни са от СЗУ 3,6 но като цяло са...

61 0
L

Сеялка за директна сеитба СДС 3.0

Колеги кажете какво ви е мнението за тези сеялки ,по масивни са от СЗУ 3,6 но като цяло са...

34 0
L

Сеялка за директна сеитба СДС 3.0

Колеги кажете какво ви е мнението за тези сеялки ,по масивни са от СЗУ 3,6 но като цяло са...

41 0
Z

ръководство за сеялка новачене

fermer32462: здравеите работил сам с такава питаите кое ви интересува

1776 1
S

ТЪРСЯ СЕКЦИИ ЗА СЗУ 3,6

Трябват ми десетина секции(комплект) за сеялка СЗУ 3,6,няколко къси и дълги държача на сек...

80 0