K

Сеялка АЛП - проблем с редуктора

krumtenev: ето какво ми отговориха от завода производител:

5674 3
K

Навесна сеялка за слята повърхност АЛП

krumtenev: Темата е за изтриване!

172 1
K

Сеялка КУРТ - маркири

krumtenev: Благодаря колега! Още малко подобрения ....така вече скалата за дълбочината е вярна. С...

3861 6
M

Сеялка Сила Ямбол СЗ 3.75 - споделете мнения колеги

unicef: Колега за 21 век и българска сеялка нещо не ми звучи надежно. Но все пак всичко според цен...

2082 2
D

Сеялка за есенници Агрофинал Мистрал 6 метра имате ли наблюдения ?

Харесах този модел но незнам как се справя дали ще заравя семето добре с двойни дискове е...

1922 0
A

Може ли болгар-а да се справи с пролетна сеялка с торовнасяне

krumtenev: ти за това не се кахъри ......те като ти вземат парите ще намерят как да ти ги доставят....

18685 54
M

Сеялка Бекер - съвети за настройката на компютъра й

htz180limited: Колеги помагайте. Все някой не сее ли с такава сеялка??? Колега защо не звъннеш в униве...

3000 2
T

Споделете мнение за ръчна сеялка

jordan05: http://www.kupineshto.net/precizna-rchna-seyalka-s-doplnitelen-komplekt-diskove .Това е с...

2152 3
I

Мнение за сеялка за пролетници МОНОСЕМ ?

marcho: За Kvernaland Optima някой може ли да изкаже мнение.

3525 9
I

Съвет за избор на сеялка за есенници

htz180limited: Грубо към 2000 дкр. Нещо до 6000 - 8000 лв най - много, може и на старо, ако изпадне. Че...

2269 3
K

Схема на румънска сеялка със сеитбени норми

vylcho: http://dox.bg/files/dw?a=1ea35cc687 Това е ръководсво оригинално за румънка има таблица...

6873 5
S

Дискове за сорго за руска редова сеялка с торовнасяне

Здравейте колеги ! трябват ми комлект дискове за руска редосеялка с торовнасяне,а може и е...

1173 0
V

Мнение за картофосадачка Akpil

Dizela_86: колеги спешно ми трябва веригата с лопатките за садачките.Ако някой може да каже от къде д...

4037 5
V

Моля за помощ относно таблица за Сеялка СПН-6/СИЛА Ямбол/

kombainero: Някой може ли да ми каже как се настройва сеялката? Благодаря предварително

2362 3
K

Въпрос относно варианти на турска сеялка Kurt (ALP)

pinkosemo90: Размислих ....не ми трябват! В по влажни условия семената полепват по тях. щом полепват н...

3207 3