C

Съвети при засаждане на орехова градина

phoenix: доцентите стигнаха ли до яснота по между си за важни въпроси като болести по видовете орех...

5363 10
A

С какво препоръчвате да се пробиват дупки - свредел или багер?

gang_starr_: Колега "За кво ти е канго,като има манго".... каквито искаш дупки ште ти направят...

2979 6
K

Бадеми и лешници - отглеждане и добиви

IvelinM: ako ima nqkoi s lewnici i trufeli okolo novazagorskia krai bih se radval da obmenim opit z...

3137 1
A

Помощ за засаждане на лешници

IvelinM: nai dobre si kupi kosachka!

37587 11
S

Моля ви за съвети и препоръки при първи стъпки в овощарството?!?

swetlio1234: Благодаря за пожеланието въпреки, че не целя да преуспявам с това, а просто да си насадя 1...

3359 2
Y

Каква е ползата от девета категория земя?

fendtpower: tva sa glyposti s 200 kg dobiv vadim okolo 400 kg ot dekar ot taq zemq

3760 4
D

Моля за информация за разсад махалебка

kris200: fermer19640 Предлагам подложки махалебка - стандартни и качествени. За контакти: Слав...

3428 3
T

Отглеждане на маслодайна роза

baimanol78: ако искаш ми пиши и ще ти разясня всичко

3731 2
S

Инвестиране в дърво Пауловния за дървесина

vinkelan: На мен също ми изглежда като пирамида(измама), но ако все пак искате да се пробвате трябва...

36456 24
I

Овощен разсадник в Западна България

ivkataa: Още веднъж благодаря!

5750 5
P

Овощна градина до река

komoss: При наличие на напояване може да направите ябълкова градина, за дюли или круши не ви съвет...

1450 1
M

Засаждане на лешници и бадеми.

Neshev: Здравейте искам да попитам кой сортове се сеят в нашата страна и кой се изкупуват

17286 6
N

кой период е най-добре да се засеят лешниците?

Nikolay1981: Благодаря ви!

1422 3
1

Земята ми подходяща ли е за отглеждане на бадеми?

Mitev: Имам 10 декара земя в с.Медово общ.Поморие местността Чешмата.Казаха ми че там е добре за...

2440 2
J

Избор на сортове ОРЕХИ за 50 дк.

kalinrayynov: Здравей, Избери си местен сорт и най добре този който е най-добре приспособен към почвени...

2569 2