V

Колеги, дайте съвет за програмни мерки и реализацията на добива от орехова градина

colonago: колеги при мен полужението е много тежко. мангалите ги нападнаха още на 18 08. ве4е не бру...

3326 11
M

Къдравост по Бадема - помогнете с информация и съвети колеги!

nevelina: Здравейте!И ние имахме подобен проблем пролетта ,не се питаме каква е първопричината ,за н...

2898 1
L

Заболяване при лоза-лечение.

galatina: здравей колега.при червените сортове лози е характерно долните листа да станат както си ги...

5499 1
G

Въпрос относно орехова градина

gogo2824: ti znachi si probval aaa

1740 4
S

арония, или американска боровинка

hrisiberk: Аз отглеждам арония плод и фиданки арония.Ако все още се интересувате ми пишете.

7753 15
L

Въпрос относно почистване на ниви

kris200: Колега, такова премеждие имах, и проблема реших с един булдозер.За един ден изкорени и под...

17765 15
C

Засаждане на бадеми или лешници - помогнете със съвет за да направя избор

inna05: климата ти е 6,почвата е друг въпрос.без напояване само бадеми.

1919 2
T

Ще ражда ли бадемът, ако си направя разсадник от неговите плодове?

vladomarini: И аз се интересувам от саденето на бадеми. Нищо не съм правил по въпроса до сега.За съжале...

1942 6
B

Съвети при отглеждане на орех Васден

mavest: zdraveite iskam ako e vuzmojno da mi kajete na kolko godini sa vasite orehi / zastoto az s...

1987 1
M

Сини сливи. Проблем с млади дръвчета. Дайте съвет!

Tancata81: Здравейте колеги,ако мога да споделя и мойте виждания относно проблема на колегата.Така на...

9311 5
Y

Унаследяване на качества при засаждане на бадеми

velimirdonchev: Зависи дали е присаждан. Ако е присаден няма да е същия.

1551 4
J

Въпрос относно вредители по овошките...

Jack52: Днес ходих с "клончето" до Агроаптеката. Казаха ми, че е някакъв вид щитоносна въшка....

2216 6
T

От къде мога да си закупя овошки бадем?

badfish: Разсадника в Поморие е добър вариант. Но се садят есента.

1116 1
P

Маслодайна роза

Marmarov: http://www.fermer.bg//%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%B2%D0%B0%D0%BC-%D0%B7%D0%B0-%D1%80...

100 1
P

Пръскане на трайни насаждения

gan4o: КОГАТО СЕ ЗАСАЖДАТ СЕ РЕЖАТ ДО 2РА- 3ТА ПЪПКА ЗА ДА ПРИХВАНАТ И ОБРАЗУВАТ СИЛНА КОРЕНОВА...

6346 9