Отглеждане на маслодайна роза

• T
    Първо се извинявам, ако темата, е в грешен раздел.. а сега да питам направо. Имам 10-тина свободни декара и напоследък сериозно обмислям инвестицията в отглеждането на маслодайни рози. Така, че имам няколко въпроса, на които ще се радвам да ми отговорите, а и като цяло, потребителите, които са се занимавали или все още се занимават с тях, да споделят - има ли файда от цялата работа или, е умряло като почти всичко останало...rnrn1. Кой сорт, е най-добър и продуктивен за отглеждане и на какви цени върви съответно?rn2. Трудно ли се отглеждат или не се нуждаят от много грижи(разбира се, не става дума за това да посееш и да се върнеш, едва, когато са готови за бране..)rn3. В какви условия виреят най-добре- почва, влага и т.н.?rn4. Как и какви са вариантите и условия за евросубсидия?rn5. Колко килограма се добиват от един декар рози?rn6. Нужни ли са фирми или други сдружения, дружества, за да продадеш продукцията?rn7. Кога се засаждат и кога се бератrnrnТова, е за момента.. ще се радвам да чуя Вашите мнения и отговори по въпроса..rnrn
  • B
    ако искаш ми пиши и ще ти разясня всичко
  • X
    Parvo napishi v koi raion nastranata se namira zemqta ti zashtoto tova e ot golqmo zna4enie

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Унищожаване на корените на трънки от веднъж без препарати.

Здравейте, искам да унищожа 500квадрата гъсти ама гъсти корени на трънки. 2 месеца съм ги...

141 0

Препоръчайте ми ръчна пръскачка

Генов: Ако още не сте решили, само акумулаторна. Имам от 4 години турска, мислех че е китайска з...

118 1

Сортовете орехи Идеал и Чандлър

Някой има ли наблюдение върху сортовете орехи Идеал и Чандлър кой бихте избрали и защо?

204 0

1 декар празен двор - съвет

Йорданова: Не мога да ти дам съвет, защото и аз съм пред същата дилема. Един декар лозе в местност Бо...

263 2

Обвързано подпомагане

Колеги,има ли сред Вас такива на които не е им изплатена цялата сума по обвързано подпомаг...

138 0