I

Kъде белят зелени орехи на ишлеме?

Колеги някой да знае къде белят зелени орехи на ишлеме? По върможност в пловдивска област...

2687 0
O

Малини и къпини - агросъвети и цени

velimirdonchev: тоя дето писа, че къпината боледува по малко, не е гледал къпини. а за цената е прав тази...

9834 8
W

Всичко за видовете грозде

Флайм сидлес безсеменен сорт грозде Сортът Флайм сидлес е създаден в Опитната станция в...

3437 0
S

Съвет - отглеждане на арония или орехи

kusi4: Не знам какво има предвид колегата,да забравиш аронията-според мен,климата не е подходящ з...

2332 3
S

Кое е дървото от снимката

stnast: Много благодаря. и нашите съмнения бяха за райска ябълка, но понеже никога не сме имали и...

2302 5
R

избор на разсадник

Radostin75: Благодаря ви!

1218 2
L

Лозарство - вкореняване на пръчки

doreto: сока от лозата е лековит при катаракта , осветяване на очите при работа с електрожен.перде...

41748 11
P

Непознато растение. Моля помогнете!

Здравейте, търся всякаква информация за растението от снимката. Попаднах на името Бодлив...

1795 0
J

Като засадя бадеми след коя година да очаквам пълно зреене?

здравеите може ли някои да ми помогне искам да засадя 3 годишни бадеми от разсадник като...

1637 0
J

25 дка с бадеми и лешници - колко дръвчета ще ми трябват?

здравеите искам да засея 25 декара със бадеми и лешници колко приблизително дръвчета ще ми...

1508 0
M

3 декара земя - да засея ли с бадеми?

jono83: здравеите искам да засея 25 декара със бадеми и лешници колко приблизително дръвчета ще м...

3250 4
N

орехови издънки

ninakov: Ореха по принцип не пуска издънки от корените, най-вероятно са саморасли фиданки от падна...

2933 2
A

Междуредова култура за Орехова градина.

phoenix: без претенций че не е погрешно в едната си нива засях люцерна на бразди по 8 м , остават...

4762 13