Помощ за болен пъдпъдък

• M
    Здравейте! Моля, ако някой разбира от лечение на болни пъдпъдъци да ми пише. Имаме един болен пъдпъдък. Лявата страна на лицето му под окото е подуто, давахме му лекарства (Тиловет и Цикловерфт), но не помагат и се притеснявам. Преди време много често си буташе тази страна на лицето в мрежата, често беше разранена самата ноздра и леко подута. Изпращам и снимка. Моля да ми помогнете, ако имате представа от какво е болен и как може да оздравее. Може да ми пишете направо тук- [email protected] Предварително благодаря на всички за отделеното време! Хубав ден!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Инвестиция в птицеферма

Здравейте, С братовчед ми обмисляме инвестиция в една работеща птицеферма с кокошки-нос...

77 0

Болна кокошка

Здравейте! Имам следният проблем - отглеждам 4 кокошки, колкото за домашна консумация, хра...

188 0

В Ферма за гъски 500кв.м-колко птици мога да се гледат?

вячеслав: 1м2 на една гъска от 4 месяца за родителите . а за малките . до 4 месяца може 0...

213 1

Инкубатор

Препоръчайте ми инкубатор за около 50 яйца. И най-важното: от къде да го купя?

552 0

Синя Брама

Видях че при моите кокошки има Синя Брама имали някои да се е занимавал с тях искам да и...

364 0