Защо ми измират кокошките ?

Роси Костадинова: Ветринарният лекар направи иследвания и каза че имат инфекция даде някакви прахчета антиби...

32178 22

ЗДР.По какъв начин може да се кандидатсва с европрограма за оборудване на птицеферма

от 2 години имаме птицеферма оборудвана беше използвана вече няма да издиржа на темпото...

1365 1

Инкубатор настройки

Янка: Аз пробвах с 12 яйца но не се излюпи нито едно пиленце.Оставих го на автоматичните настрой...

19088 13

Инвестиция в птицеферма

Екатерина: Не е от най-добрите инвестиции;)

482 1

Направа на инкубатор от стар хладилник.

Rumen Vasilev: Може ли онфо за инкубатора - цена, брой яйца, снимки?

69358 22

Съвети при стартиране на ферма за пилета

Станислава: Здравейте, jacob87! Ако се още отглеждате пилета и работите съвместно с Пилко Разград, мож...

7866 8

Кокошките си ядат яйцата - съвети

Николай: От къде мога да намеря тази креда по колко се слага от кредата. Всеки ден ли се дава от н...

76905 34

Мога ли да сложа кокоши и патешки яйца в инкубатора да се люпят заедно?

Здравейте, сдобих се с 12бр. Патешки яйца също така имам и 20бр. Кокоши яйца , та въпросът...

132 0

Помогнете за избор на порода кокошки-носачки

Roki00: Някой може ли да ми каже от къде мога да си купя ярки ломан браун или бял легхорн но да са...

37601 12

В Ферма за гъски 500кв.м-колко птици мога да се гледат?

Димитър: Аз гледам патици за дроб имам 5хил бройки в две халета по 650кв метра, за патиците изисква...

585 2

Изисквания за отваряне на ферма за Пъдпъдъчи яйца

Здравейте,разполагам с една сграда която мога да стегна и да превърна в ферма за пъдпъдъци...

366 0

Акари по кокошки носачки

Vl Gri: Здравейте, Аз пробвах с АКАРЗИН смесен с някакъв по-универсален инсектицид. АКАРЗИН е синт...

19827 8

Помощ за болен пъдпъдък

Здравейте! Моля, ако някой разбира от лечение на болни пъдпъдъци да ми пише. Имаме един б...

123 0

Проблем с кокошки - малко носят

Васил: Само ако може да питам знаете ли някой които да продава зибрайти че търся аз съм от софия

39330 15

Някой отглежда ли патици и какви породи?

Стилиян: Ние продаваме порода "Пекинки" за месо и понасят след 4-тият месец. За повече информация 0...

23672 16